Bu Buzdolaplarından Alır mıydınız?

Bu konuyu okuyanlar

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Markaları büyük, ebatları büyük, fiyatları büyük :) olan bu buzdolaplarından alır mıydınız?

hbrqr.jpg

hbrtp.png

hbruh.jpg

Kaynak 1
Kaynak 2

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
kadınlar hangisini seçer tahmin etmek zor değil :D

Alnair Alsad

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Çiçeği olmasa LG alınır. İşi bozan kısmı o. Yoksa fiyatı mühim değil. :p

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ben eve siyah alacağım bu beyaz eşyaları :D

Yani cümle tuhaf oldu,
Siyah renkli olan,
Çamaşır, bulaşık, buzdolabı vs.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
İdda ediyorum kadınların %90 özelliklerine bile bakmadan sırf swarovski taşlı çiçek desenivar diye onu seçerler hacimleride bayağı büyük geniş geniş aileler için yapılmış bu iki ürün sanırım :)

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Olay tamamen evin dekorasyonunda uygulanan tema meselesi, çiçekli de olur neden olmasın ama sen gider de o çiçekliyi alakasız bir eve koyarsan kelebek(!) gibi olur.
Bazı insanlar vardır gider ordan burdan toplar yakıştırır, moda ikonu gibi gezer, bazıları da gider Beymen'den Hugo Boss'tan giyinir ama çuval gibi durur üstünde. Ev dekorasyonu da böyledir, önemli olan belli bir konsept oluşturup ona uygun tasarım ve eşyalar seçilmesi olayıdır.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Gelin hanım isterse alırız mecburen. :) Ki ister bundan eminim. Gerçi bizim burada beyaz eşyayı kız tarafı alır. No problem :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
İdda ediyorum kadınların %90 özelliklerine bile bakmadan sırf swarovski taşlı çiçek desenivar diye onu seçerler hacimleride bayağı büyük geniş geniş aileler için yapılmış bu iki ürün sanırım :)

Gözleri kapalı almaya giderler Serhat. Ama fiyatı görene dek :D
Bosch buzdolabının fiyatı 8.525,00 liraymış :D
Lg biraz daha insaflı, 5-6 bin lira arasındaymış :D

Alnair Alsad

Müdavim
Reaksiyon puanı
29

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18

demek ki ben o %90'a girmiyorum.. bende [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] gibi siyah düşünüyorum..
[MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION]; Lg'nin özelliklerine baktığın zaman Bosch' dan çok daha iyi.. (kapasitesi, 10 yıl kompressör garantisi, mini barı yeter zaten) ama neden Bosch daha pahalı anlamış değilim.. Daha büyük olduğu için mi acaba?

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
2000 liralık no frost A+ buzdolabını özel indirim ve birazda boynu bükükleri oynayarak 1060 TL ye almanın verdigi mutluluk icindeyim. Tavsiye ederim... :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
demek ki ben o %90'a girmiyorum.. bende @ReDo gibi siyah düşünüyorum..
@Mai Nai; Lg'nin özelliklerine baktığın zaman Bosch' dan çok daha iyi.. (kapasitesi, 10 yıl kompressör garantisi, mini barı yeter zaten) ama neden Bosch daha pahalı anlamış değilim.. Daha büyük olduğu için mi acaba?

8 bin çok abartılı bir mebla. Üstüne biraz daha koyar 2. el araba alınır :)
Ama lg yi sevdim. Üstünde çiçek deseni olmayan benzer bir ürün tercih edilebilir.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
8 bin çok abartılı bir mebla. Üstüne biraz daha koyar 2. el araba alınır :)
Ama lg yi sevdim. Üstünde çiçek deseni olmayan benzer bir ürün tercih edilebilir.

lg'nin çok değişik ürünleri var.. bosch hep aynı tarz.. hepsinin konusunu açacağım inşallah :)

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
dolabı alıp hiç taşımayacaksam LG nedeni 800 lt.diğeri 560 lt.....10 yıl kompressör garantiside +,fiyatı daha ucuz yapacakları iş aynı...benim görüşlerim..