Bu beklentilere 1000tl'lik telefon?

Bu konuyu okuyanlar

umutku96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Ekimde Erasmus'a gidiyorum ve gitmeden telefona ihtiyacım var. Bütçem konuda belirtildiği gibi. Z3c kullanıyordum, ekranı parçalandı, ekranı telefoncuda değiştirince bir sürü sıkıntı çıkardı başıma telefon yoksa hiç değiştirmekten yana değildim... Telefondan beklediklerim:

Ortalama bir kamera kullanıcısıyım, ön kamera arka kamera iyi olsa güzel olur. (Z3C'de tek sevmediğim özellik kameraydı. Ondan iyi olsun en azından)

Telefon sürekli donup durmasın. Z3Cden önce G3 kullanıyordum sürekli donma sıkıntıları yaşıyordum öyle bişey istemiyorum.

Bataryası güzel dayansın istiyorum. Uzun süreli otostop turları ve kamplar yapıyorum bataryaya ihtiyacım oluyor. (En kötü powerbank var ama bataryası da iyi olsa tadından yenmez.)

Farkındayım bu bütçeye mükemmel bir telefon çıkmayacak ama, bütçe beklenti göz önünde bulundurulduğunda optimum cihaz nedir?

Aklımdakiler: GM5 Plus, P1 (Kullanan arkadaşlar deneyimlerini belirtirse çok güzel olur)

TEŞEKKÜRLER!

M

Murat Burç

SDN Okuru
Batarya dediğinde P1den başkasının adı geçmez.İyi bir telefon ama P2 bekleyebilirsen ondana daha sağlam geliyor Güç tüketimide daha az

umutku96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P1 ya da biraz eklersen bekle p2 al.
Maalesef bekleyecek vaktim yok, dediğim gibi gideceğim Ekim başında. P1 kullanan bir arkadaşım takılma sıkıntısından yakınıyordu var mıdır sizin gözleminizde öyle bir şey?

Batarya dışındaki özellikler bakımından GM5 Plus daha çekici geliyor bana, saf androiddeki hızı ekranın kalitesi ve saire ancak marka korkutuyor ve forumlarda da olumsuz yorumu çok...

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Maalesef bekleyecek vaktim yok, dediğim gibi gideceğim Ekim başında. P1 kullanan bir arkadaşım takılma sıkıntısından yakınıyordu var mıdır sizin gözleminizde öyle bir şey?

Batarya dışındaki özellikler bakımından GM5 Plus daha çekici geliyor bana, saf androiddeki hızı ekranın kalitesi ve saire ancak marka korkutuyor ve forumlarda da olumsuz yorumu çok...
Gidin bir teknoloji markette inceleyin öyleyse.Hpşunuza giderse alırsınız.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485

Gidin bir teknoloji markette inceleyin öyleyse.Hpşunuza giderse alırsınız.

umutku96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meizu M3 Note hakkında bilgisi olan kullanan var mıdır?

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
P1 kamerası belki seni tatmin etmez. 1200-1300 TL civarına çıkıp Lenovo P2 almanı şiddetle öneririm. Hem kamera daha gelişti hem batarya . Yoğun kullanımda 2 gün sunuyor. 4 GB RAM , daha iyi işlemci , amoled ekran ile birlikte üstüne ekleyerek geliyor P2. P1 alırsan pişman olursun gibi geliyor.

Not: 1 ay sonra çıkıcak galiba P2

emrepoyraz53

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Teknosa' da Vibe P1 pro 1399tl ile giriş yapmışken P2 minimum 1300tlden giriş yapabilirki bu da çok düşük bir ihtimal P2 nin çıkmasını beklemek P1 in ucuzlaması için beklenebilir ancak bütçe 1000tl civarı ise bence.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar,

Ekimde Erasmus'a gidiyorum ve gitmeden telefona ihtiyacım var. Bütçem konuda belirtildiği gibi. Z3c kullanıyordum, ekranı parçalandı, ekranı telefoncuda değiştirince bir sürü sıkıntı çıkardı başıma telefon yoksa hiç değiştirmekten yana değildim... Telefondan beklediklerim:

Ortalama bir kamera kullanıcısıyım, ön kamera arka kamera iyi olsa güzel olur. (Z3C'de tek sevmediğim özellik kameraydı. Ondan iyi olsun en azından)

Telefon sürekli donup durmasın. Z3Cden önce G3 kullanıyordum sürekli donma sıkıntıları yaşıyordum öyle bişey istemiyorum.

Bataryası güzel dayansın istiyorum. Uzun süreli otostop turları ve kamplar yapıyorum bataryaya ihtiyacım oluyor. (En kötü powerbank var ama bataryası da iyi olsa tadından yenmez.)

Farkındayım bu bütçeye mükemmel bir telefon çıkmayacak ama, bütçe beklenti göz önünde bulundurulduğunda optimum cihaz nedir?

Aklımdakiler: GM5 Plus, P1 (Kullanan arkadaşlar deneyimlerini belirtirse çok güzel olur)

TEŞEKKÜRLER!
p1 ve p2 kardeşim...

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
P1 hocam hiçbir sıkıntısı yok eğer içine sinmez ise gidip incelersin elinle.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Aslında ikinci el temiz z3 compactta alınabilir.Bataryası üzmez performans tasarım çok iyi daha ne?