Bu 3 bilgisayardan hangisini tercih edersiniz ? Neden ?

Bu konuyu okuyanlar

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
L340 modelini tek geçerim.

16GB ram özelleştirmesi ile de şunu alabilirsin:
11.11 de indirim kuponum var. Onu kullanacağım. Ve monster hem ellerinde yok beklemem lazım, hemde tasarım olarak bana hitap etmiyor. Bu arada neden L340 açıklar mısın ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
11.11 de indirim kuponum var. Onu kullanacağım. Ve monster hem ellerinde yok beklemem lazım, hemde tasarım olarak bana hitap etmiyor. Bu arada neden L340 açıklar mısın ?
Diğer iki Acer modeline göre soğutması daha iyi olacaktır. Bir de Lenovo yani, bence şu an Acer'den daha iyi iş çıkarıyor.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Diğer iki Acer modeline göre soğutması daha iyi olacaktır. Bir de Lenovo yani, bence şu an Acer'den daha iyi iş çıkarıyor.
Haklısın bende öyle diyorum. Ama 300TL fazla vermeye değecek mi emin olamıyorum. Acer aspire modelinde ssd 512GB olması beni baya düşündürdü. O yüzden çok kararsız kaldım. Lenovo alırsam ssd takviyesi ile fiyat artacak. Şu anki ssd yetersiz lenovo da.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Haklısın bende öyle diyorum. Ama 300TL fazla vermeye değecek mi emin olamıyorum. Acer aspire modelinde ssd 512GB olması beni baya düşündürdü. O yüzden çok kararsız kaldım. Lenovo alırsam ssd takviyesi ile fiyat artacak. Şu anki ssd yetersiz lenovo da.
Ben Acer almamanız taraftarıyım yeterli bütçeniz varsa.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Ben Acer almamanız taraftarıyım yeterli bütçeniz varsa.
Tamam ama neden. Yorumlarına baktım her bilgisayarın. Hiçbir sorun yok. Bana mantıklı bir sebep söyleseniz ona göre aceri sileceğim. Sadece lenovo diye 600-700TL(ek ssd fiyatı) fazla vermeye değer mi ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bir önceki Nitro modeli pek iyi değildi ama bu seri iyi. Lenovo'da ürün olarak iyi ama garanti olarak rezalet Acer o konuda daha iyi. Ben Acer alırdım.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Bir önceki Nitro modeli pek iyi değildi ama bu seri iyi. Lenovo'da ürün olarak iyi ama garanti olarak rezalet Acer o konuda daha iyi. Ben Acer alırdım.
Aspire modeli hem ucuz hemde kasası metal olduğu için bana cazip geldi. Nitro da beğendim ama lenovo ve aspire modelinini tasarımı ve sadeliği hoşuma gitti.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Aspire modeli hem ucuz hemde kasası metal olduğu için bana cazip geldi. Nitro da beğendim ama lenovo ve aspire modelinini tasarımı ve sadeliği hoşuma gitti.
Aspire modelindeki panel IPS diye biliyorum ek olarak fakat soğutma olarak Nitro modeli daha iyi galiba.