Bsplayer136.825da altyazı hatası!!!!!

Bu konuyu okuyanlar

dnm258

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
84808433dy7.jpg

Altyazı böyle oluyor bunu nasıl düzeltebilirim.(klm codec 3.3.5 kullanıyorum)

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
;D

büyük ihtimal film de alt yazı var, sen üstüne attığın için böyle oluyor, alt yazı kullanmadan dene !!!

dnm258

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
regedit dedi ki:
;D

büyük ihtimal film de alt yazı var, sen üstüne attığın için böyle oluyor, alt yazı kullanmadan dene !!!

hayır ilk calıstırdıgımda altyazı falan yoktu son radan bu sorunlar ortaya cıktı.

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Olay su, senin kurmus oldugun kodekler yuzunden kaynaklaniyor problem.Cozmu ise ya saatin yaninda cikan cokdek simgesinden altyaziyi iptal edecen, yada BS playerdeki altyaziyi iptal edecen.Bu sekilde ikisinden birini okumucak.BS Playerdekini ekleme yada cikartmak icin klavyeden `S` tusuna basman yeterli oluyor....

dnm258

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
blackwhite dedi ki:
Olay su, senin kurmus oldugun kodekler yuzunden kaynaklaniyor problem.Cozmu ise ya saatin yaninda cikan cokdek simgesinden altyaziyi iptal edecen, yada BS playerdeki altyaziyi iptal edecen.Bu sekilde ikisinden birini okumucak.BS Playerdekini ekleme yada cikartmak icin klavyeden `S` tusuna basman yeterli oluyor....

tskr dostum deneyecem umarım duzelir

dnm258

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ewt sorun hallodu belki benden baska böyle sorunu olanlar icin anlatayım
ekranın sag alt kösesine gelen directvobsub u sag tıklayıp hide subtitles dedim daha sonra directvobsub(forced auto loadind version) u tıklayıp uygula tamam dedim su son yaptıgım işlem ayarı kaydetmek icin

ayrıca blackwhite arkadasımıza cok tesekkur ederim.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
o sorun divx filmlerde de oluyor eğer filmin ismiyle altyazının ismi aynıysa bs player otomatik olarak alt yazıyı yüklüyor bsplayera sağ tıklayıp alt yazıları gösterme diyince yada altyazı dosyasının ismini değiştirince sorun halloluyor.