Browser önerisi (gerekçesiyle) ?

Browser önerisi ?

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

taskinn99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar google dan ciddi anlamda sıkılmaya başladım. nedeni yok heralde artık ilişkimizi yürütemez hale geldik :) şaka bi yana firefox a geçmeyi düşünüyorum. mobilde firefox kullananlar varsa lütfen deneyimlerinizi paylaşırmısınız. hız ve kolaylık açısından.

not: aranızda özellikle developer arkadaşların mesajlarını bekliyorum. acaba kimsenin bilmediği gizemli browserlar kullanıp teknoloji olarak bizden daha mı öndeler.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Kullanım amacınız nedir? Gerçi sıkıldım filan dediğinize göre normal ev kullanıcısısınız. Hem PC'de hem de mobilde Chrome kullanıyorum.

taskinn99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Haber, yeni bilgiler, youtube. genelde bu 3 lüyü kullanırım ayrıca shiftdelete e girmek maksadıyla da kullanıyorum.

guvenay1966

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşım ben kullanıyorum ucburowser ingilizce ama kullanımı cok basit indir kur dene beyenmesen hemen kaldırırsın dene vaz gecemeyeceksin Chromeden daha iyi saygılar üstteki ankette yok millet bilmiyor tarayıcıyı ben smart android tv Chrome filim izlerken reklamdan filme gecilmiyordu tv indirp kurdum mükemmel sonuc reklamsız ve tam ekran filimler tavsiye ederim anlamadıgın yer olursa yazın yardımcı olurum

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Maxthon iyidir çökme vs hiç yok bayadır kullanıyorum kendi reklam engellemeside var işimi görüyor.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Bence Yandex. Şuan kullanıyorum çok memnunum . Google Chrome en çok virüs barındıran bir tarayıcıdır .

guvenay1966

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
benim mesaj kaldırıldımı oysa yasaklı bir tarayıcı deyil süperde sonucu vardı saygılar uc burowser

taskinn99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşım ben kullanıyorum ucburowser ingilizce ama kullanımı cok basit indir kur dene beyenmesen hemen kaldırırsın dene vaz gecemeyeceksin Chromeden daha iyi saygılar üstteki ankette yok millet bilmiyor tarayıcıyı ben smart android tv Chrome filim izlerken reklamdan filme gecilmiyordu tv indirp kurdum mükemmel sonuc reklamsız ve tam ekran filimler tavsiye ederim anlamadıgın yer olursa yazın yardımcı olurum
UC Browser ne kadar güvenilir peki menşei si hangi ülke

guvenay1966

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşım ben iyi bir bilgisayarcıyım amacım arkadaşlara yerdımcı olmak siz deyerli kardeşlerime kötü olsa önerirmiyim ben bu sitede gezerken yardımcı ola bilecigim konu olursa yazıyorum saygılar sayfada dowland yer var ordan sec indir

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Xiaomi telefonlarda gelen stock browser bence en iyisi. Chrome kullanıyordum ama çok şarj yiyor. Stock miui browseri kullanıyorum

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Opera tek geçerim PC' de. Mobilde ise Chrome kullanıyorum. Her ikisinden de memnunum fakat PC' de kesinlikle Opera, Chrome' dan iyidir bu bir gerçek. Neden dersen Opera içinde reklam engelleyici ve güç tasarrufu özellikleri ile stok bir şekilde geliyor. Ayrıca chromedan çok daha sade. Bilgisayarımda safari kullanmaz oldum diyebilirim her ne kadar iyi olsa da.

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Tavsiyem Firefox nedenmi? Bana göre hızlı ve basit bi arayüzü var.

taskinn99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Chrome her cihazda sarj ve ram yiyor mu yani demek istediğim ben sadece laptoplarda sanardım chrome un hızlı sarj yediğini. eğer akıllı telefonlardada öyleyse ben bataryamı google a yedirmem.

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Kişisel olarak visual basic üzerindende kendi tarayıcını 5 dakikada oluşturabilirsin.

taskinn99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kişisel olarak visual basic üzerindende kendi tarayıcını 5 dakikada oluşturabilirsin.
belki de aradığım cevaptı. kodlama bilmeye gerek varmı yoksa youtube dan birkaç basit dersle halledilebilir mi? teşekkürler bu arada.

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Youtubeden rahatlıkla öğrenebilirsin.5 Dakika zamanını alacaktır.

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
İntrnette oleukça fazla kaynak var.Copy paste yaparak oluşturabilirsin.

taskinn99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
visual basic ile visual studio aynı program mı ? farkları varmı araştırırken karşılaştım da.

not: farkını öğrendim.

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Visual basic sadece vb.net dilini bünyesinde barındırı.Ama visual studio c++,c# gibi birçok dili içerisinde barındırır sana tavsiyem;
Visual Studio İndir.