Breaking Bad mi Game of Thrones mu ?

Bu konuyu okuyanlar

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
elma ile armut kıyaslaması olmuş türleri içerikleri herşeyleri farklı. Neden illa bir dizi izlemek zorunda kalıyorsunuz ikisinide izleyin üstelik biri bitti biri ara verdi yani çakışma gibi olayda yok. Son olarak BreBa ve diğerleri der geçerim, gelmiş geçmiş en iyi diziye oynar entrika dizisi de kim.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Emin olun sizden kat kat daha fazla yabancı dizi izledim.How I met Your mother, supernaturel,agot,fringe,house,dexter,breaking bad , spartacus, arrow , da vinci demons , hannibal , 24 sadece şu anda aklıma gelenler ki animeleri yazma zahmetine girmiyorum bile. Unutmadan söyleyeyim dünyada en çok izlenen ve takip edilen dizi agot tur ;)

Breaking badden aklında ne kaldı dersen sadece walter white tın sinekle mücadelesi derim.

Benden fazla yabancı dizi izlemiş olabilirsiniz, ama ortada kıyaslanan iki dizi var. Siz özellikle got'u önermişsiniz. Siz benim soruma cevap vermediniz. Breaking bad'ı izleyen bir kişi, bir çok bölümün geçtiği o yeri unutması imkansız, hemde walter white'ın imha ettiği yeri...

makbaba84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benden fazla yabancı dizi izlemiş olabilirsiniz, ama ortada kıyaslanan iki dizi var. Siz özellikle got'u önermişsiniz. Siz benim soruma cevap vermediniz. Breaking bad'ı izleyen bir kişi, bir çok bölümün geçtiği o yeri unutması imkansız, hemde walter white'ın imha ettiği yeri...

Dizi hakkında spoiler vermeyelim lütfen

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Game of thrones başarılı bir dizi olabilir ama sunuş şekli başarısız o kadar detaylı bir çok karakterin bulunduğu bir diziyi senede 10 bölüm yayınlarsan gelecek sene insanlar detayları unuturlar game of thrones'u bitince izlemek çok daha ayrı bir keyif verir kitaptan söz etmeye gerek yok zaten o daha da iyi diziye göre breaking bad'i ilk önce izle tabi bitmiş çok güzel bir dizi var önünde hem gerçeklik bakımdan hemde karakterin rolleri olsun oyunculuklar kurgu hikaye çekim teknikleri harika iki dizinin yeri ayrı tabi ama ben şuan'ki haliyle oyumu breaking bad'ten yana kullanıyorum game of thrones dan daha iyi bir dizi olduğunu düşünüyorum game of thrones'un bir sezonu 20 bölüm olması gerekiyor 70 günde dizi bitiyor 365 gün diziyi bekliyorsun o kadar karakter detay var yaşanan olaylar var varda var kitabı okumak veya bittikten sonra izlemek daha mantıklı game of thrones'un sunuş şekli başarısız geri kalan herşey game of thrones'ta da çok güzel ama breaking bad'den aldığım keyifi onda alamıyorum.

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Kardeşim devlet meselesine döndü bu olay , başlasaydın çoktan yarı yapmıştın sezonu. :)

Oekry

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İkiside çok güzel bir bölüm game of thrones bir bölümde breaking bad izle sırasıyla pişman olmassın

kavas74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla her ikiside güzel dizi fakat kimle seyredeceğin önemli..aile ile istersen breking bad yanlız istersen game of thrones...

makbaba84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim devlet meselesine döndü bu olay , başlasaydın çoktan yarı yapmıştın sezonu. :)

Dün 1.sezon bitti Breaking Bad in esaslı dizi ama sinema sever biri olarak Game of Thrones i daha çekici ve merak uyandırıcı bulduğumu söyleyebilirim. Game of Thrones 7.bölümdeyim.

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dün 1.sezon bitti Breaking Bad in esaslı dizi ama sinema sever biri olarak Game of Thrones i daha çekici ve merak uyandırıcı bulduğumu söyleyebilirim. Game of Thrones 7.bölümdeyim.

Sen ne yaptın?! İkisi birden izlenir mi ikiside aynı anda biterse ne olacak? Hayatın anlamı kalmaz :D

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Skyler ve Joffrey karakterlerini izlerken, sinir katsayınız tavan yapacaktır. Bu iki karakteri sallamayın, her biri kendi çapında psikopattır...

1- Breaking Bad (WW reisin tek kusuru var o da eşi Skyler, bunun dışında tam bir dehadır. Jesse Pinkman' dan bahsetmeye gerek yok, adam diziyi oynamıyor adeta yaşıyor. Hele bir de Yo Bi..ch deyişi vardır ki...)
2- Game of Thrones (En sağlam karakterin dahi garantisinin olmadığı bir dizidir kendileri, hayranlıkla izlediğiniz adamın kellesini bir bölüm sonra yerde görebilirsiniz.)

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Skyler ve Joffrey karakterlerini izlerken, sinir katsayınız tavan yapacaktır. Bu iki karakteri sallamayın, her biri kendi çapında psikopattır...

1- Breaking Bad (WW reisin tek kusuru var o da eşi Skyler, bunun dışında tam bir dehadır. Jesse Pinkman' dan bahsetmeye gerek yok, adam diziyi oynamıyor adeta yaşıyor. Hele bir de Yo Bi..ch deyişi vardır ki...)
2- Game of Thrones (En sağlam karakterin dahi garantisinin olmadığı bir dizidir kendileri, hayranlıkla izlediğiniz adamın kellesini bir bölüm sonra yerde görebilirsiniz.)
Game of Thrones spoiler a kaçmış biraz ama.:)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Game of Thrones'da ilk sezonda Ned Stark'tan sonra ikinci sezon pek sarmadı.