Breaking Bad mi Game of Thrones mu ?

Bu konuyu okuyanlar

makbaba84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bu iki dizi hakkında kararsızım sizce hangisine başlamalıyım ? Şimdiden teşekkür ederim.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Breaking Bad'i izledim.. Thrones'un yayınlanan 3 sezonunu da indirdim ve izlemeye yeni başlayacağım..

Breaking Bad benim için Efsanedir.. ve Her zaman 1 numaradır.. Ben olsam Breaking Bad'i izlerdim. Baştan Sona 5 Sezonluk bir Bomba seni bekliyor olacak...

accaip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Breaking Bad tabiki. hem 1 numara dizidir. hem sonu felan belli artık izler bitirirsin kafan rahat olur :)

game of thrones bu hızla giderse zaten 4-5 sezon daha gider :) bir türlü savaş başlamadı ve 10 ar bölümden 30 bölüm var zaten, sonrada bakabilirsin bence. önceliğin Breaking Bad olsun...

makbaba84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dublaja gerek yok zaten, ikisinede başlayyacağım sanırım ikigün biri iki gün diğeri arada ki günlerede walking dead devam ederim

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sonuna kadar Breaking bad.. İzleyip izleyebileceğin senaryo,kurgu, oyunculuk,vs.. bakımından 1 numaralı dizidir.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Dublajlı zaten bulamazsın öyle izlemekte saçma olur bence. Breaking bad i kesin izle derim hem bitmiş bir dizi hemde gerçek bir efsane. G.o.t daha yarılanmadı bile şimdi başlarsan 1 haftada bitirdiğini varsayalım en az 4 5 ay bekleyecksin. Gelecek 1 ay izleyip tekrar 1 yıla yakın bekleyeceksin :D

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Breaking bad'i dublajlı izlemek komik olur :)

Benimde izlediğim diziler arasında en iyisi Breaking Bad'di.

HSYN89N

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hocam soru biraz ilginç olmuş "sınırsız param var şahin mi alsam bugatti mi alsam " gibi bişey :D :D

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Game of thornes ile başla derim.

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
tabikide ikisi ikiside gayet başarılı breaking bad bir solukta bitirme pişman olursun :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Breaking Bad izle ve bitir.
Sonrasında Game Of Thrones izlersin. Game of Thrones zaten senede 10 bölüm çıkıyor, sonra iple çekersin diğer sezonu. :)

İkisi de iyi dizidir.

yagizcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana sorarsan Game Of Thrones izle direk breaking bad ilerde sıkıyor gibi ben de o yüzden bıraktım ama şu anki durumu bilmiyorum da açıkçası

makbaba84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Breaking Bad'e başladım. Aman Aman değil ama diğer bölümü izlememek icin bi sebep yok.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Şakamı bu game of thrones tabi ki birde yeni sezon bekleme zahmeti olmasa.

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ikisi de çok iyidir ancak Breaking Bad gerek oyuncularıyal gerek kurgusuyla çok başarılıdır. O yüzden Breaking Bad'i bitir o bitince Game of Thrones'un yeni sezonuda çıkar ona geçersin.

İyi seyirler yo!

makbaba84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ikisi de çok iyidir ancak Breaking Bad gerek oyuncularıyal gerek kurgusuyla çok başarılıdır. O yüzden Breaking Bad'i bitir o bitince Game of Thrones'un yeni sezonuda çıkar ona geçersin.

İyi seyirler yo!

Eyvallah Hacı :))

jaanki07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Breaking Bad bir diziden alabileceğin zevkin doruğudur, izledikten sonra çok seçici olursun başka diziler basit gelmeye başlar ( tabiki başyapıtlardan bahsetmiyorum) ayrıca türkçe dublaj olsa bile kesinlikle orijinal dilinde izlemelisin.

O meşhur sahnede '' Say my name'' deyişinin zevkini başka hiçbir dilde alamazsın.

:angry: ' I'm the guy ' :angry:

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Ne demek :)

Breaking Bad bir diziden alabileceğin zevkin doruğudur, izledikten sonra çok seçici olursun başka diziler basit gelmeye başlar ( tabiki başyapıtlardan bahsetmiyorum) ayrıca türkçe dublaj olsa bile kesinlikle orijinal dilinde izlemelisin.

O meşhur sahnede '' Say my name'' deyişinin zevkini başka hiçbir dilde alamazsın.

:angry: ' I'm the guy ' :angry:

Birde o başlangıçtaki "Previously on amc's breaking bad" sesi insana bi huzur veriyor koltuğunuza iyice yayılıyorsunuz.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Breaking Bad'e başladım. Aman Aman değil ama diğer bölümü izlememek icin bi sebep yok.

Hocam, ilk 2 bölüm sabır istiyor.. Ama 2. bölümden sonra artık olaylar başlayacak.. Ve ne demek istediğimizi işte o zaman anlayacaksın..

Bu arada Breaking Bad, Game of Thrones'u döver, Game of Thrones Breaking Bad'i 5e katlar gibi çocukca şeyleri bir kenara bırakalım.. Her iki yapım da gayet kaliteli yapımlar.. Sen her ikisini de öyle ya da böyle seyredersin.. Zaten kaliteli yapımlara ilgin varsa seyretmelisin de :)

makbaba84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dublak aklımın ucundan bile geçmez zaten, şuan işyerinde 5.bölümü izleyeceğim tşkler :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aynen bunu bitirelim madem sona yaklaşmış sonra Thorones la devam ederiz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aynen bunu bitirelim madem sona yaklaşmış sonra Thrones la devam ederiz.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Şakamı bu game of thrones tabi ki birde yeni sezon bekleme zahmeti olmasa.

Breaking bad'ı izlediniz mi? Eğer izlediyseniz gustavo'nun walter white için hazırladığı özel üretim yeri hangi atelyenin altındaydı bunu cevaplayabilir misiniz? :D

Sadece şaka mı bu diyerek Breaking Bad dizisini kötülediğiniz için böyle bir soru yönelttim size :)

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Breaking bad'ı izlediniz mi? Eğer izlediyseniz gustavo'nun walter white için hazırladığı özel üretim yeri hangi atelyenin altındaydı bunu cevaplayabilir misiniz? :D

Sadece şaka mı bu diyerek Breaking Bad dizisini kötülediğiniz için böyle bir soru yönelttim size :)

Emin olun sizden kat kat daha fazla yabancı dizi izledim.How I met Your mother, supernaturel,agot,fringe,house,dexter,breaking bad , spartacus, arrow , da vinci demons , hannibal , 24 sadece şu anda aklıma gelenler ki animeleri yazma zahmetine girmiyorum bile. Unutmadan söyleyeyim dünyada en çok izlenen ve takip edilen dizi agot tur ;)

Breaking badden aklında ne kaldı dersen sadece walter white tın sinekle mücadelesi derim.

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Emin olun sizden kat kat daha fazla yabancı dizi izledim.How I met Your mother, supernaturel,agot,fringe,house,dexter,breaking bad , spartacus, arrow , da vinci demons , hannibal , 24 sadece şu anda aklıma gelenler ki animeleri yazma zahmetine girmiyorum bile. Unutmadan söyleyeyim dünyada en çok izlenen ve takip edilen dizi agot tur ;)

Yalnız [MENTION=301001]Sansar667[/MENTION] , hem soruya cevap vermekten kaçınmışssın hem de herkesin izlediği bilindik dizileri övünerek saymışsın. :)

Kusura bakma ama saydıklarını izlemeyen kaldı mı ki :D

ihsancnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şaka olsa gerek bu bence de tartışmasız Game Of Thrones diyorum