Brazzers Kurumsal Bir Şirketmi ?

Bu konuyu okuyanlar

GaMeRR119

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Brazzers Favorimdir.. Daha Fazla Yazmayacam Kusura Bakmayın Ellerim Dolu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Son derece resmi bir şirkettir. Gelirleri fazla olduğundan bu şirkette çalışanlar parasal açıdan sıkıntı çekmezler. Oyuncularını internet üzerinden hazırlanan bir form ile seçmektedirler. 3 ortağın birlikte 2005 yılında açtıkları bir şirkettir. Geliştikçe alt dallarıda açılmıştır ama brazzer kadar ün kazanamamıştır. Yükselişinin ardından 2008 yılında satın alınmıştır. Kanada'da yer alan bu şirket pek çok kişinin hayalini süsler. Ama Amerika dışından bu hayale kapılanlar üzülür genelde özellikle Türkiyede'kiler :D

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İş görüşmesinde :

+ Hangi pozisyon için başvuru yapmıştınız?
- Açıkçası esnek bir insanımdır her pozisyonda çalışırım.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Edit: Aklıma bir şey daha geldi bunu yazmazsam ölürüm :D

Millet bir de yaptığın işe özeniyormuş:

- Oh valla XXX'in işi ne güzel, yattığı yerden para kazanıyo :D

Öhh espiriye bakın kaç kaç kaç!

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Brazzers ve Naughty America'nın filmlerini beğenmiyorum çünkü ruh yok..

Ancak bu iki fırmaya beni Madelyn Marie ve Jayden James gibi ablalarla tanıştırdıkları için saygım büyük.

Teamskeet, ve Evil Angel'ın videolarını beğeniyorum. Wicked'ı da sanatsal anlamda seviyorum, sinematik çekiyorlar :D

Lonee33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baba jonnhy reyiz bi tanedir onu imralı ya göndermke lazım benim görüşüm ama türklerden birini işe alacaklarını zannetmiyorum.ve ayrıca canada da olamaz şirketleri off shore olması lazım ki pirate bey gibi sansür yemesin adamların kendine ait adaları felan vardı tahminim :D

Son mesajlar