Bozuk directsound?

Bu konuyu okuyanlar

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ya arkadaşlar geçen açtığım konudan sonra bir güncelleştirme yükleyip sorunmu çözmüştüm ses sorunumu.Bir olay nedeniyle sistem geri yükleme yaptım(mavi ekran)şimdide winampa girerken

Nullsoft DirectSound çıktı v2.49 (d) hatası
Bozuk directsound sürücüsü.Lütfen uygun sürücüleri yükleyin ya da ayarlar bölümünden başka bir aygıt seçin.
Kod hatası:80070057

Diye bir hata alıyorum diğer programlarda da buna benzer hatalar veriyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Ses kartı sürücülerini yeniden yükle. Umalım ki bu bir virüsten kaynaklanmasın. Bu şekilde etklinlik gösteren bir virüs var, o yüzden her ihtimale karşı bir tarama yap.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Deneyecem kardeş hiç aklıma gelmemişti.Sağol.İnşaallah çözülür sorun.

Byte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynısını bende yaşadım ve çözümü buldum;
Winamp'ta müzik çalmıyor değilmi
Çözüm:Winamp-Options-Preference-output-Direksounda ayarla apply tamm de ;)

GİGABYTE2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Alakası yok bi virüs var arkadasın dedigi gibi ses driverini kesi yor ağ baglantısını kesiyor çok lanet bi virüs 3 kere üst üste format atmama ragmen gitmedi
Deneyecem kardeş hiç aklıma gelmemişti.Sağol.İnşaallah çözülür sorun.
meger benim pc den ağ a bulasmıs ben format atarken yine bulasmıs en sonunda 30 pc e birden format atınca düzeldi.

_ferdi_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aynı sorun bendede var ses çıkmıyor sürekli sürekli format atıyorum aynı sorunla karşılaşıyorum. nullsoft hatası veriyor. siliyorum yüklüyorum müziğimi dinliyorum kapatıyorum oyuna gireceğim zaman ses gidiyor tekrar winampı açınca nullsoft hatası veriyor bi önerisi olan varmı.?

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
arkadaşlar aynı sorun bendede var ses çıkmıyor sürekli sürekli format atıyorum aynı sorunla karşılaşıyorum. nullsoft hatası veriyor. siliyorum yüklüyorum müziğimi dinliyorum kapatıyorum oyuna gireceğim zaman ses gidiyor tekrar winampı açınca nullsoft hatası veriyor bi önerisi olan varmı.?

normal format deılde hard format yanı fabrıka cıkısına gerı dondurun hdd nizi sorun o zaman cozulur. burada var>> http://forum.shiftdelete.net/bedava...i-fabrika-ayarlarina-dondurun-tam-format.html ama format tavsıye etmem hıcbır zaman her seyın bı cıkıs yolu wardır :thumbup:

_ferdi_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bunu indirip kurunca sorun düzelicekmi kardeş?

senin söylediğini yaptım müzikten ses geliyor bu sefer oyunlardan ses gelmiyor sadece müzikten ses geliyor onu nasıl yapıcam?

driverı yüklüyom ses geliyor bi müddet sonra tekrar ses gelmiyor sadece winamptan geliyor oyunlarda gene ses gidiyor yardım lütfen...:blush:

batuhanaslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaşlar geçen açtığım konudan sonra bir güncelleştirme yükleyip sorunmu çözmüştüm ses sorunumu.Bir olay nedeniyle sistem geri yükleme yaptım(mavi ekran)şimdide winampa girerken

Nullsoft DirectSound çıktı v2.49 (d) hatası
Bozuk directsound sürücüsü.Lütfen uygun sürücüleri yükleyin ya da ayarlar bölümünden başka bir aygıt seçin.
Kod hatası:80070057

Diye bir hata alıyorum diğer programlarda da buna benzer hatalar veriyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
aynı sorun bende de var yardım please:confused1:

khaos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bendede var şuan saat 04:53 benim 3. format atışım.

Allah aşkına birisi hayrına yardım etsin bana, format sonrası olduğu için virüsle alakalı olduğunu düşünmüyorum, gerekli taramaları falanda yaptım.

Anakartım Asus/K8N, ses kartım Creative AudioPCI (ES1371, ES1373) WDM
Driverini defalarca kurmama rağmen böyle, pc den ses gelmiyor ve müzik açmak istediğimde bu hata ile karşılaşıyorum.

Lütfen hayrına birisi bana yardım etsin, mutlaka cevap bekliyorum.:mellow::huh::mad:

exelance_50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardes benim pc de aynı sorunu yaratıyor ama benim vinampta output ve directsound die bi bölüm yok nerden bulacam nasıl yapacam bi yardımcı olursanız cok sevinirim ya lütfen...

---------- saat 10:43 eklendi ---------- önceki mesaj saat 10:39 eklenmişti ----------

arkadaslar benim pc dede aynı sorunu yasıyorum ama vinampta output ve direct sound die bi bölüm bulamadım nasıl yapacam bi yardımcı olursanız cok sevinirim yardımlarınız için şimdiden cok teşekkürler...

---------- saat 12:41 eklendi ---------- önceki mesaj saat 10:43 eklenmişti ----------

arkadaslar benim pc dede aynı sorunu yasıyorum ama vinampta output ve direct sound die bi bölüm bulamadım nasıl yapacam bi yardımcı olursanız cok sevinirim yardımlarınız için şimdiden cok teşekkürler...

---------- saat 12:42 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:41 eklenmişti ----------

arkadaslar outputu bulkdum yaptım ama hala aynı sorun devam ediooooo ne olur yardımcı olunn!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya benım wınap turkçe bu optionsları falan turkçe yazarmısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdşlar bn ynlşlıkla realtek audio driveri kaldrdm nasıl yüklye bilirim veya link atsnız
:dirol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar denetim masasından SES e girin devre dışı bırakılan aygıtlara basın hoporlöre basın etkinleştirin olur inş. :rolleyes:

Son mesajlar