boy-kilo bakarmısınız ?

Bu konuyu okuyanlar

manofsteal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar siteye yeni üye oldum öncelikle herkese saygılar.
lise 2 de yaklaşık 130 kg idim lise 3 geçecegim yazda aklım basıma geldi ve 115 e kadar düştüm 2.5 ayda sonra lise 3 ortasında 121 i gördüm sonra lise 3 sonunda tekrar 116 oldum bu yaz sonunda tekrar girdim ve şuan lise 4 de 109 um merak ettiğim kendi çabam ile yaptım bol su içen biriydim zaten şimdi saygıdeğer arkadaşlar 3 sorum var
1- kastan kaybetmiş olabilirmiyim ?
2-kastan kaybetmişsem bu kas oranını geri spor ve protein destekle geri kazanabilirmiyim şuan günde 2 yumurta ve 5-6 su bardağı süt içmekteyim.
3- boyum 180.5-181 arası 6 ekimde 17 ye girdim daha nekadar uzayabilirim yani kilom boyumun uzamasını engellermi potansiyelimi düşürürmü ?
Annem:172
Babam:177 şimdiden cevap veren herkese teşekür ederim.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Spor salonlarına gidip kilonu kasa çevirmeni tavsiye ederim. Onların önereceği diyet listesi ile forma girebilirsin. :)

manofsteal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Spor salonlarına gidip kilonu kasa çevirmeni tavsiye ederim. Onların önereceği diyet listesi ile forma girebilirsin. :)
değerli yorumun için teşekür ederim seneye düşünüyorum sınavdan sonra spor salonunu şuan evde kum torbası ve dambıl ile egzersizler yapmaktayım peki boyum hakkında bir fikrinizde varmı ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
değerli yorumun için teşekür ederim seneye düşünüyorum sınavdan sonra spor salonunu şuan evde kum torbası ve dambıl ile egzersizler yapmaktayım peki boyum hakkında bir fikrinizde varmı ?
Boyun yeterince uzun. Birkaç sene sonrada dediğim gibi spor salonuna gittikten sonra kickboks, basketbol kurslarında eğitim aldıktan sonra da boyun 1.90'a ulaşmış ve daha çevik biri olmuş olacaksın.
Rica ederim.

manofsteal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Boyun yeterince uzun. Birkaç sene sonrada dediğim gibi spor salonuna gittikten sonra kickboks, basketbol kurslarında eğitim aldıktan sonra da boyun 1.90'a ulaşmış ve daha çevik biri olmuş olacaksın.
Rica ederim.
inşAllah ya boy olayı hani belki benden kısalar sinirlenecek ama insanın kendısını beğenmesiyle alakalı ben 184-185 i görmek istiyorum inşAllah üniversite zamanı kendimi komple spora ayırmak istiyorum tekrar teşekürler yorumun için.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Merhabalar siteye yeni üye oldum öncelikle herkese saygılar.
lise 2 de yaklaşık 130 kg idim lise 3 geçecegim yazda aklım basıma geldi ve 115 e kadar düştüm 2.5 ayda sonra lise 3 ortasında 121 i gördüm sonra lise 3 sonunda tekrar 116 oldum bu yaz sonunda tekrar girdim ve şuan lise 4 de 109 um merak ettiğim kendi çabam ile yaptım bol su içen biriydim zaten şimdi saygıdeğer arkadaşlar 3 sorum var
1- kastan kaybetmiş olabilirmiyim ?
2-kastan kaybetmişsem bu kas oranını geri spor ve protein destekle geri kazanabilirmiyim şuan günde 2 yumurta ve 5-6 su bardağı süt içmekteyim.
3- boyum 180.5-181 arası 6 ekimde 17 ye girdim daha nekadar uzayabilirim yani kilom boyumun uzamasını engellermi potansiyelimi düşürürmü ?
Annem:172
Babam:177 şimdiden cevap veren herkese teşekür ederim.

Bi diyetisyenden randevu al onlar yağ kas ölçümü yapıyor çıktısını alırsın oradan

manofsteal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bi diyetisyenden randevu al onlar yağ kas ölçümü yapıyor çıktısını alırsın oradan
öylemi hmm diyetisyene hiç gitmek istemiyorum ya ama çok kararsız kalırsam düşünürüm teşekürler boy hakkında bir yorumunuz varmı peki

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
güzel kardeşim bu durumu tolere etmek için, kardiyo yapmalısın.
koş, bisiklete bin. hafif bir ağırlık programı ile destekle.
günde iki öğün ye güzel ye ekmek tuz YAĞ tüketme. :)

manofsteal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
güzel kardeşim bu durumu tolere etmek için, kardiyo yapmalısın.
koş, bisiklete bin. hafif bir ağırlık programı ile destekle.
günde iki öğün ye güzel ye ekmek tuz YAĞ tüketme. :)
yürüyorum zaten de ben şuan iyiyim sadece kastan gittimi diye bir şüphelendim diyetisyene gitmeden kendı başıma yapayım diye 109 um şuan hani dedim eğer kastan gittiyse geri kas oranını arttırabilirmiyim çünkü duyduguma göre herkesin genetikten belli bir kas oranı varmış o bida geri gelmiyormus falan o yüzden aklım karıştı nekadar doğru bilmiyorum da kemiklerimde kalın galiba 22.5 çıkıyor bileğimi ölçtüğüm zaman işte boyumuda merak etmemin sebebi boya göre ideal kilo artıyor benım için bir + bide kısa hissediyorum 180.5-181 olmama rağmen o yüzden inşAllah kastan gitmemiştir ve 184-185 e ulaşırım :)