Box'dan LG kullanıcılarına ömürboyu 50GB alan

Bu konuyu okuyanlar

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
http://www.engadget.com/2011/11/30/box-net-befriends-android-will-offer-sony-ericsson-xperia-phone/

'daki habere göre LG'nin box'la yaptığı anlaşmayla 30Kasım - 31Mart arası box'a telefonlarından kayıt yapan kullanıcılar ömürboyu ücretsiz 50GB alan kazanacak. (SE Xperia serisi için de geçerli)

Box, DropBox tarzı bir bulut tabanlı çevrimiçi dosya saklama sitesidir.

Kampanyadaki tek kısıt kampanyanın sadece ABD'de geçerli olması. Bunu alt etmek için market enabler yazılımını kullanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için önce ROOT'lu bir cihazınız olması gerekmektedir. Android marketten "box" ve "market enabler" yazılımlarını indirin. daha sonra market enabler programını kullanarak simcard'ınızı abd deki herhangi bir operatör ile değiştirin. Daha sonra Box'ın içine girerek REGISTER bölümünden kaydınızı yapın. 50GB alan otomatik olarak tanımlanacaktır.

Ben test ettim ve çalıştı.

capturedj.png

http://www.box.com/

Market Enabler: https://market.android.com/details?...=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5ub3RlbmtpbmcubWYiXQ..

Box: https://market.android.com/details?...t#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5ib3guYW5kcm9pZCJd

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Güzel bir olay ama rootlu cihaz ile kayıt yaptığınızı tespit edilirse hesabınız anında banlanır.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Ben Şahsen Bu 50GB alanı çok isterim.Gel görki yukarıda söylediklerini yapabilmem için birkaç fırın ekmek yemem lazım :(

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
çok yararlı bir bilgi aslında ama benim telefonum root'lu değil. bilgi için yine de teşekkürler.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bana kalırsa bir şey olmaz. sadece kayıt sırasında saat dilimini alıyor kayıt bilgilerine ve değiştirilemiyor bunun için yapıyoruz market enabler işlemini de. sonuçta bilemeyecekler rootlu mu değil mi, sistem dosyalarını inceleme gibi bir hakkı olduğunu zannetmiyorum.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
harika bir haber lg'nin böyle bir atılımda bulunması sevindirici. zaten avrupa pazarında aktif bir firma lg ama türkiye pazarında çok geç tanındı optimus black sayesinde de adından sıkça bahsettiriyor. bu 50 gb alan özellikle oyun severler için bulunmaz bir fırsat. cihazların dahili hafızası ne kadar yüksek olsa da özellikle hd oyunlar fazla yer kaplıyor e buna müzik dosyaları, videolar vs. de eklenince 16 gb alan dahi yetmiyor yeri gelince. özellikle sony ericsson kullanıcıları için sevindirici bir haber malum dahili hafıza konusunda cimri sony :)

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bu arada saat dilimi değiştirilebiliyormuş, ve türkçe dil desteği mevcut sitede.

düzeltme: tüm sayfada sadece 1 cümle türkçe oldu neresi türkçe bunun anlamadım :D

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Ben Şahsen Bu 50GB alanı çok isterim.Gel görki yukarıda söylediklerini yapabilmem için birkaç fırın ekmek yemem lazım :(
Resimdeki sen değilsin dimi? :D Bir kaç fırın ekmek yemem lazım deyince öyle düşünmedim değil :) Çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum, ben root yapmayı sırf işin linux tarafı için yaparım, böyle tilkilikler için yapmam galiba ;)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Clarification regarding Box for Android mobile app
On Monday afternoon, we mistakenly posted a promo offering Xperia owners 50GB of free storage via the Box for Android mobile app. While we’re really excited about working with Box down the road, this offer is not active today. We are in the midst of finalising the details of this promotion and are working to provide this offer very soon to all Xperia customers so stay tuned!

Yakın zamanda tüm xperialara gelecek muhtemelen :D

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Arkadaşlar programı indirip cepten login olduğunuz da 50 GB alan veriyor ben az önce aldım :)

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
gingerbreak onun adı fakat v10c lerde çalışmıyor

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Root'a gerek yok programla direkt login olun veriyor

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Root gerekiyor.Root gerektirmese daha iyi olurdu.

ben market enabler'i kullanmadan denemedim ama @ahmeta marketi değiştirmeden üye olduğunda 50Gb alanı kapmış? bir dene istersen

bir de buraya açıklama yapayım. root gerekmesinin sebebi market enabler yazılımını kullanabilmeniz için. simcard operatörünü kandırabilmesi için root gerekiyor. diğer hiç bir şey için root gerekmiyor.

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ben market enabler'i kullanmadan denemedim ama @ahmeta marketi değiştirmeden üye olduğunda 50Gb alanı kapmış? bir dene istersen

bir de buraya açıklama yapayım. root gerekmesinin sebebi market enabler yazılımını kullanabilmeniz için. simcard operatörünü kandırabilmesi için root gerekiyor. diğer hiç bir şey için root gerekmiyor.
Root'suz denedim ben.SE Xperia Neo ile ama olmadı.
Kandırma filan,pek sevmiyorum ben,güvenemiyorum :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Root'suz denedim ben.SE Xperia Neo ile ama olmadı.
Kandırma filan,pek sevmiyorum ben,güvenemiyorum :)

Şimdi yeniden dene :)

SE. kullanıcıları için ülke olayı ortadan kalktı dünyanın her yerindeki SE. kullanıcıları 50 gb box alanı alıp kullanabiliyor.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Rootlu , Market Enablet kurmadan kurdum kullanıyorum banlanırsam ayrıca yazarım :)

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
banlanma falan yok arkadaşlar ben o zamandan beri kullanıyorum bir sorun çıkmadı. zaten daha sonradan kaldırdılar bu abd engelini.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bende o zamandan beri kullanıyorum herhangi bir sorunlada karşılaşmadım ...