Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Bu konuyu okuyanlar

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
@Dora şimdi sayın modum biliyorum büyük harfle yazmak kural ihlali ama orada 1 kelime yazmışım sadece. :(

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
@Creative
Seyyah abiyi alıntılayacağıma adamınkini alıntılasaymışım keşke :)) Adamın postu konu içeriğindeydi ama artık bulamıyorum.

Benim kendi amacım forumun hangi kuralına binaen kimin sildiğini öğrenebilmek. Hakkımı aramam gerekiyor mu, gerekmiyor mu anlamak. Veyahut ceza vereni bilmek. Tarih geldiğinde cezam kalkmadığında kişiyi uyandırmak/bilgilendirmek.

@NESDelisi
Arkadaşım sana noluyor ? 2 kişinin dialogu arasına niye giriyorsun ? Biri seni etiketleyip davet mi etti konuşmaya da kaçırdık ?

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
@Creative
Seyyah abiyi alıntılayacağıma adamınkini alıntılasaymışım keşke :)) Adamın postu konu içeriğindeydi ama artık bulamıyorum.

Benim kendi amacım forumun hangi kuralına binaen kimin sildiğini öğrenebilmek. Hakkımı aramam gerekiyor mu, gerekmiyor mu anlamak. Veyahut ceza vereni bilmek. Tarih geldiğinde cezam kalkmadığında kişiyi uyandırmak/bilgilendirmek.

@NESDelisi
Arkadaşım sana noluyor ? 2 kişinin dialogu arasına niye giriyorsun ? Biri seni etiketleyip davet mi etti konuşmaya da kaçırdık ?
Özür dilerim.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
@NESDelisi
Özür dilemeye gerek yok, bir kaç kişinin revizyon görmesini istediği bir konuda kimin yakarışına istinaden yazdığımı bulamadım. Halbuki aynı başlık içindeydi yada ben 100 sekme arasında sekmeleri karıştırdım.

Bir durumu belirtmeye çalışıyoruz araya giriyorsunuz. Ceza almak banlanmak sorun değil, sorun olan bir konuda fizibilite yapalım düzeltmeye çalışalım derken durduk yere tartışma ortamını tetikliyorsunuz. Buda konuyu amacından saptırıyor. Konu yetkililer tarafından anlaşılsın, onay veya red yesin sonra gel kavga edelim banlasınlar ama sorun çözülsün yeterki...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,300
Bu dediklerinizin hepsi zaten belirtiliyor. Ceza puanlarınızı sadece bizler görebiliriz.