Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Burada SDN kurallari gecerli, dh'de kimin ne yaptigi bizi ilgilendirmez.

"Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır."

Forum Kuralları

"Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır."

Forum Kuralları
yazımı okusaaydınız, kimseye hakaret etmediğimi anlardınız. Kimseyi rencide falan etmedim ben. Ben sadecee hikayemi yazdım. O hikayede de adam vicdansızca davranıyor ve kızı aşağılıyor. Bu kısımdaki sözler de otomatik olarak ben birine küfretmişim gibi algılanıyor. Forum kuralları umurumda bile değil çünkü kimseyi aşağılamadım

Yeşil Okçu

Profesör

Forum Kuralları
Arkadaşın yazısını bende okudum. İçinde bir kaç hakaret içerici cümle bulunuyordu ama bu ne forumdaki birine,ne de moderstörlere yonelikti . Ama ben sizin adaletinize güveniyorum.

Süleyman Alkan

Yasaklı
Yasaklı
yazımı okusaaydınız, kimseye hakaret etmediğimi anlardınız. Kimseyi rencide falan etmedim ben. Ben sadecee hikayemi yazdım. O hikayede de adam vicdansızca davranıyor ve kızı aşağılıyor. Bu kısımdaki sözler de otomatik olarak ben birine küfretmişim gibi algılanıyor. Forum kuralları umurumda bile değil çünkü kimseyi aşağılamadım
Bir yanlış varsa incelenir düzeltilir senin yazın için demiyorum ama kurallar umrunda olmalı.

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Mesajınızda uygunsuz içerik bulunuyorsa bunun illa birine yönelik olması gerekmez arkadaşlar.

Bizler forum kuralları umrunda olmayanlar için varız.

Kurallarımız açık ve net.

stat counter