Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Bu konuyu okuyanlar

Sevilay30

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konum niye silindi,silinse bile niye bir aciklama yapilmadi,aciklama yapinki ögreneyim nerde yanlislik yapmissim,üstünkörü yapmayin görevinizi.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
silinen bir konunuz yok. taşınmış olmasın

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Evet silinen bir konu yok. :) Arkadaş gelsin de bir ilgilenelim bakalım. :)

futureng

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim açtığım konu "windowsu SDN yapsaydı" adlı mesaj ne oldu?

futureng

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:) Çok özür dilerim. Konular arasında başım döndü sanırım :)

Trash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hangi gerekçe ile komik resimlerde ki konularımı kapatıyor ? Siyasi yazı eklemeyin diyor, bizde eklemiyoruz.

Komik resim ekliyoruz yine kapatıyor !!! Gerekçesi ne ? Konularımda gerçek kişi adı , kuruluş adı geçiyormu ? Hani nerde özgürlük ? Lütfen konularımı açın. Bir kaçı şikayet ediyor diye iyi valla kilitleyin.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
eklediğiniz konular bir siyasetçinin son zamanlarda basında yer alan haberleriyle ilgili. bu konuyla ilgili görüntülere bakanlık tarafından da gerekli yasaklamalar getirilmiştir.

bu tip konular siyasi içerikli olduğundan ve siyasi tartışmalara neden olacağı için (ki olmuştur) kapatılmıştır

Trash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamam, benim konularımda, o görüntüler varmı acaba ?

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
konularınız bahsi geçen siyasi ve görüntüleriyle ilgili konular olduğu için kilitlendi. siyasi tartışmalarının önüne geçmekte bir diğer neden

Ahmed Han

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Böyle bi topic açarak öz eleştiri yapabilmeniz çok güzel.
Başka hiç bir forumda bunu görmedim.
Başarılarınızın devamını dilerim...

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Forumda küçük yaşta olan arkadaşlarımız da var.lütfen paylaşımlarımıza dikkat edelim

Kilitlediği konuya ilgili notu düşen mod arkadaş "Adı bilinmeyen hatunlar", +18 fıkra ve içeriklere de aynı notu düşüyor mu acaba?

Saçma bir kilitlenme nedeni...

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Eklediğimiz resimler siyasi imgeler taşımamasına özen gösterelim.
gibi mesajla konu kapatılıyor sayın [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] tarafından. Bak işte buna gülerim. Bir kere o fotoğrafta siyasi bir imge yok. İstersen fotoğrafın ne anlama geldiğni de anlatayım ? Onu geçtim yorumlarda da tahrik edici bir şey yoktu. İlla siyasi imge arıyorsak bir sürü konu bulurum size... Ya da bir sürü mesaj.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
gibi mesajla konu kapatılıyor sayın @REDFOKS tarafından. Bak işte buna gülerim. Bir kere o fotoğrafta siyasi bir imge yok. İstersen fotoğrafın ne anlama geldiğni de anlatayım ? Onu geçtim yorumlarda da tahrik edici bir şey yoktu. İlla siyasi imge arıyorsak bir sürü konu bulurum size... Ya da bir sürü mesaj.

Bu sadece sizin görüşünüz ve görebildiğiniz konu kapatılması gerektiği için kapatıldı.

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bu sadece sizin görüşünüz ve görebildiğiniz konu kapatılması gerektiği için kapatıldı.

Pekala tartışmaya gerek duymadan son cevabımı vereceğim ve konuyu kapatacağım. Yukarı doğru çık, dördüncü mesaja bak. Aaa kim neler yazmış? Demek ki Mod olunca başka şeyler oluyormuş.

Saygılar

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Pekala tartışmaya gerek duymadan son cevabımı vereceğim ve konuyu kapatacağım. Yukarı doğru çık, dördüncü mesaja bak. Aaa kim neler yazmış? Demek ki Mod olunca başka şeyler oluyormuş.

Saygılar

Başka bir şeyler olmuyor o gün o konuyu kapatan arkadaşımında haklı sebepleri olduğuna eminim.

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Başka bir şeyler olmuyor o gün o konuyu kapatan arkadaşımında haklı sebepleri olduğuna eminim.
Az önce son mesajlarıma baktım. Günün komik fotosu hakkında redodan alıntı yapmştım. Benim ki silinmiş yine siz tarafından. Madem silinecek ya da düzeltilecekti neden daha önceden yapılmadı. Birincisi gözünüzden kaçmış olabilir ikincisi bana garez duyuyorsunuzdur.

Neyse bunlar küçük şeyler. Tartışma ihtiyacı duymuyorum sadece tepkimi ortaya koydm.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Az önce son mesajlarıma baktım. Günün komik fotosu hakkında redodan alıntı yapmştım. Benim ki silinmiş yine siz tarafından. Madem silinecek ya da düzeltilecekti neden daha önceden yapılmadı. Birincisi gözünüzden kaçmış olabilir ikincisi bana garez duyuyorsunuzdur.

Neyse bunlar küçük şeyler. Tartışma ihtiyacı duymuyorum sadece tepkimi ortaya koydm.

bir daha bakarsanız sizin mesajınız değil alıntı yaptığınız kişinin mesajının silindiğini görürsünüz.

karasoy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Gönderdiğim resimler neden Günün Komik Resimlerine taşındı ? Bu resmen özgürlüğe müdaheledir. Bir daha bir şey paylaşmayacağım ve üyeliğimi iptal etmeyi düşünüyorum.( Shiftdelete'yi sık kullananlarda 1. yapmıştım ve tüm tanıdığım arkadaşlarıma bu siteyi tavsiye ediyordum. sayfamın buraya taşınmasına kırıldım sayın yöneticiler )

bawyera99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
otomobil bölümüne mod olmak istiyorum kabul etmiyorlar :)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
otomobil bölümüne mod olmak istiyorum kabul etmiyorlar :)

Sorun siz de değil, sorun SDN'de.Daha böyle bir ilişkiye hazır değiller. :p

Şaka bi yana.

Kaç kere istediniz de kabul etmediler ?

Ayrıca burası modları şikayet etme konusu,
Yani boşa yazmayın buraya. : )

bawyera99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1 kere söyledim bişiler demişti bir mod olsun gören görür acelemiz yok :)

ferhat.ce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Bugün Bu Bölüm Altında Bir Video Paylaştım Komik Bir Video Ama konu Silinmiş Neden Acaba ?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Çok Teşekkür Ederim Bende Bu Bölüm Arıyordum :) İnş Buradanda Kaldırmazlar :D
Sadece kanalınızı tanıtırsanız kaldırmayız, ancak tekrar video atıp izleyin derseniz bu reklam olur..