Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler | Bölüm Kuralları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

YellowRed

Rektör
REDFOKS yönetim kararı alınırsa saygı duyarım. bugünkü uygulama kişisel bir karar gibi işledi. ben de bu yüzden itiraz ettim.

deatmania

Rektör
Sorun yok şimdilik.

Bu kararı yönetim olarak verir, sizlere bildiririz.

mustang

Dekan
deatmania senden ben memnunum.
Başarılarının devamını dilerim.

mazruf

Guru
Onursal Üye
Süper lig maç konularının bir gün önce açılması kuralı sona mı erdi, yoksa üyelere yasak, görevlilere serbest mi?

Korpe

Rektör
ne kaçırdık yaw...

Hea bide Alicim seni bir ara eleştiricem hatirlat :)

Korpe

Rektör
spor bolümü hakkında yenı aılınan bir karar varmi ?

alicim bu arada ben senden çok memnunum ya eklemeyi unutmusum :)

mustang

Dekan
deatmania En Sevdiğim Cimbomludur.
Moderatörlüğüde hakkıyla yerine getiriyor.Daha öncede yazmıştım.Ben kendisinden memnunum.
Başarılar.Ali.:)

VincentVega

Profesör
Bu şikayetim aslında bölüm moderatörünü pek ilgilendirmiyor ama bana göre yazılabilecek en iyi yer burası.
Şikayetim maç konuları hakkında.
Şu anda Galatasaray'ın oynanmamış 2 maçının konusu var.
Bu konular neden bu kadar erken açılıyor? Bence büyük bir görüntü kirliliği ve karmaşa oluşturuyor. İnsan hangi konuya gireceğini şaşırıyor.
Maç başlıkları maçtan birkaç gün önce açılsa olmaz mı?
2 Ekim'deki maçın başlığı neden geçen hafta açılıyor?

mehmet0321

Doçent
@pesimist
Ben memnunum.
Yazdığım bir yorum yüzünden birkaç günlüğüne uzaklaştırılmıştım ama onun altına
"
Adam haklı konuyla alakasız bir sürü şey yazıyoruz.Bak gene yazdım."
cümlesini yazmıştım ama buna da uyarı geldi.Sadece buna şaşırmıştım.

komoon

Profesör

Bu
konuda bir arkadaşla karşılıklı olarak yazdığımız mesajlar silindi. (mesajlarda , ne benim yazdıklarımda nede arkadaşın yazdıklarında hakaret, küfür, v.s. yok...) forumda farklı görüşler bildirilemeyecek mi ? tartışılamayacak mı? konuşulamayacak mı ? gerginlik olmasın , ikili konuşma yasak filan gibi nedenlerle bu bu mesajlar silindi diyelim buna tamam diyelim...
hiç bir kimseyi hedef almayan, forum kurallarına aykırı birşey içermeyen ilk mesaj neden siliniyor ?
pire için yorgan yakılacaksa, konuyu kapatın bu mantıkla...

konuyla alakasız mesajdı filan demeyin sakın, benden önce sonra yazılmış çok daha alakasız mesajlar duruyor...
hadi bunuda geçtim...

düzgün bir lisanla bu silme işleminin neden yapıldığını soruyorum..
lütfedip iki satır yazmak yerine o da siliniyor..
hizmet sektöründesiniz , karşınızda insanlar var farkedin...

hizmet sektöründe çalışan hatta muhtemelen meslektaş olan birisi olarak tavsiyem basitde olsa bir açıklama yapın insanlara... astığım astık kestiğim kestik , ben ne dersem o olur zihniyeti hoş değil...

|SeYYaH|

Rektör

Bu
konuda bir arkadaşla karşılıklı olarak yazdığımız mesajlar silindi. (mesajlarda , ne benim yazdıklarımda nede arkadaşın yazdıklarında hakaret, küfür, v.s. yok...) forumda farklı görüşler bildirilemeyecek mi ? tartışılamayacak mı? konuşulamayacak mı ? gerginlik olmasın , ikili konuşma yasak filan gibi nedenlerle bu bu mesajlar silindi diyelim buna tamam diyelim...
hiç bir kimseyi hedef almayan, forum kurallarına aykırı birşey içermeyen ilk mesaj neden siliniyor ?
pire için yorgan yakılacaksa, konuyu kapatın bu mantıkla...

konuyla alakasız mesajdı filan demeyin sakın, benden önce sonra yazılmış çok daha alakasız mesajlar duruyor...
hadi bunuda geçtim...

düzgün bir lisanla bu silme işleminin neden yapıldığını soruyorum..
lütfedip iki satır yazmak yerine o da siliniyor..
hizmet sektöründesiniz , karşınızda insanlar var farkedin...

hizmet sektöründe çalışan hatta muhtemelen meslektaş olan birisi olarak tavsiyem basitde olsa bir açıklama yapın insanlara... astığım astık kestiğim kestik , ben ne dersem o olur zihniyeti hoş değil...

bu yorumun tamamına imzamı atıyorum.

küfür, hakaret içermeyen yorumlar niye silinir, anlam veremiyorum bir türlü.
burası belki yeri değil ama, mesela gündem bölümüne bazen konular açıyoruz, türkiyedeki iç siyasetle, partilerle falan hiç ilgisi yokken bi bakıyorsunuz bizim rtük'ten daha kralcı bi kaç arkadaş (onca yetkilinin içinde sadece iki-üç arkadaşımız) makaslarını sallamışlar hemen.

bu arkadaşların kafa yapısı beni sahiden hasta ediyor, soğutuyor iyice...

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
komoon o konudaki mesajları ben sildim. Söz konusu taraftarı olduğunuz takımlar olunca iki satır düzgün lisandan anlamadığınızi defalarca tecrübe etmiş biri olarak spor bölümünde bir üyenin mesajı ortamı geriyor ve sürekli rapora düşüyorsa mesajı silerken açıklama yazma gereği görmüyorum. Başka bir önerin varsa tartışalım.

stat counter