Bol İnternetli Paket Yardım

Bu konuyu okuyanlar

mhmtdmrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar şuan internet paketi bol olduğu için BİMCELL kullanıyorum 33 TL'ye 900 dakika her yöne konuşma, 6 GB internet kullanıyorum ama Bimcell tat vermemeye başladı siz hangi paketleri kullanıyorsunuz ben internet paketi bol olan başka bir hatta geçmek istiyorum da

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba arkadaşlar şuan internet paketi bol olduğu için BİMCELL kullanıyorum 33 TL'ye 900 dakika her yöne konuşma, 6 GB internet kullanıyorum ama Bimcell tat vermemeye başladı siz hangi paketleri kullanıyorsunuz ben internet paketi bol olan başka bir hatta geçmek istiyorum da
Turkcell Platinum 10 gb fiyatı çok yüksek ama ben onu sürekli sinemaya giden birisi olunca yarıya düşürüyorum hatta daha da fazlaya
--- Gönderi Güncellendi ---
Bim de normal tt alt yapısını kullanıyor zaten tt rezalet Vodafone orta segment telefon gibi ideal herşeyi

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
TT'de interneti bol paketler var. Ve Vodafone'dan kurtulur kurtulmaz direk TT'ye attım kendimi. 8GB Her yöne 1000SMS 1000Dakika Paket 34TL. 10GB si ise 39TL. Bir bak derim.
Bu arada paket diyoruz da Tarife den bahsediyoruz herhalde?
Turkcell Platinum 10 gb fiyatı çok yüksek ama ben onu sürekli sinemaya giden birisi olunca yarıya düşürüyorum hatta daha da fazlaya
Bim de normal tt alt yapısını kullanıyor zaten tt rezalet Vodafone orta segment telefon gibi ideal herşeyi
Vodafone çekim gücü TT yi geçtiği yerler az. TT nin çekim kalitesi daha iyi diye biliyorum.Tabi bu tercih bulunduğun bölgeye bağlı yapılmalı.

Hndky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha bugün tt 10gb tarifeye geçtim 39 tl, aynı paket vodafone da 59 tl. bu arada şimdiye kadar sadece vodafone dan memnun kaldım, turkcell'in interneti öyle sanıldığı kadar iyi değil. sadece pahalı.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
daha bugün tt 10gb tarifeye geçtim 39 tl, aynı paket vodafone da 59 tl. bu arada şimdiye kadar sadece vodafone dan memnun kaldım, turkcell'in interneti öyle sanıldığı kadar iyi değil. sadece pahalı.
Mantıklı olanı yapmışsın. TT nin eli açık olması nedeniyle pinti operatörler müşteri kaybedince umarım paketlerde düzeltmeye giderler çinde internet bedava olacak biz 2GB internete 30 TL veriyoruz.

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
turkcell de en fazla 20 gb gördüm platiniumda deli gibi pahalı 150 tl civarı vardı sanırım

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
TT'de interneti bol paketler var. Ve Vodafone'dan kurtulur kurtulmaz direk TT'ye attım kendimi. 8GB Her yöne 1000SMS 1000Dakika Paket 34TL. 10GB si ise 39TL. Bir bak derim.
Bu arada paket diyoruz da Tarife den bahsediyoruz herhalde?

Vodafone çekim gücü TT yi geçtiği yerler az. TT nin çekim kalitesi daha iyi diye biliyorum.Tabi bu tercih bulunduğun bölgeye bağlı yapılmalı.
çok haklısın hocam bakın ben bu ayrıntıyı atladım telefon şirketi önerisi çok zor Benim burda A şirketi çok iyi çeker senin orada B şirketi katılıyorum size mesela benim bulunduğum konum da en iyi Turkcell sonra Vodafone işte konuşmak istesen ufak tefek internete girmek istesen çok hızlı olmamak şartıyla iyi en rezaleti TT aslında benim bulduğum konumda Turkcell daha çok rezaletti ama bir şikayetimle adamlar geldiler adrese inceleme yaptılar bir iki hafta sonda beni aradılar çekim problemi devam ediyormu diye şimdi süper çekiyor

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Türk Telekom hem ucuz hemde fazla

Sıfır Noktası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Türktelekomu oldum olası sevemedim, bu kadar itici naylon operatör görmedim.Yukarıda 8gb internetli tarifeyi 34₺ ye satmaları ayrı bir komedi :D
Ben Vodafone faturasız esnek tarife kullanıcısıyım, aylık 25₺'ye 5000 SMS bilmem kaç küsür her yöne konuşma dakikası ve en önemlisi 6 gb internet veriyor, bu 6 gb internetin 3 gb'si gün içinde istediğin saatte (7/24) kullanabiliyorsun,diğer yarısı olan 3 gb'yi ise akşam 9'dan sabah 9'a kadar kullanıyorsun.Vodafone'yi tavsiye ederim kesinlikle.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
vodofone da cepnet paketleri vardı ama abone alımına kapandı sadece günlük 2 tl ye sınırsız olanı var. aylık 60 tl eder.veya 62 tl. ama interet tamamen sınırsız oluyor öle... başka türlü vodofone güvenim yok.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Türk Telekom' un tarifeleri çok iyi. Yakınınız veya tanıdığınız kamuda çalışan biri varsa Kamu Mega Paket tarifeleri çok iyi. Türk Telekom eskisi gibi değil düzeldi artık.