Bmw - Spotify ile eşleştirebilmek için aparat

Bu konuyu okuyanlar

Burç Fatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Shiftdelete Ailesi,
Hakkı Bey Merhabalar;

Kendi aracınızı spotify için hacklemiştiniz. Aynı dert bende de var, Sıfır aldığım 320ied 40.yıl paketi aracım usb üzerinden Apple iphone ile spotify eşleşiyor sorun yok, Ancak bendeki note 4 android olduğundan eşleşme olmuyor malesef, Bmw nin yapmış olduğu birşey. Sadece bluetooth üzerinden parçaları çalabiliyor ama araç üzerinden liste vs ulaşamıyorum. Bu yüzden iphone almak istemiyorum :)

Sizin Audi de yaptığınız yöntem benim araçta iş görür mü? Görür ise aparatın marka-model ini ve nasıl yapacağımı açıklayabilir misiniz?

Son düzenleyen moderatör:

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Benzer modüller tüm araçlar için var. Amazon üzerinde aratın derim. Olmazsa da Aux girişini bluetooth yapan cihazlar var. Onu denersiniz.

Burç Fatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Araçta Bluetooth var, bahsettiğim gibi bluetooth dan parçalar çalıyor. Benim istediğim spotify aracımda komple yönetebilmek. Bunu usb üzerinden iphone ile yönetebiliyor. Ancak android ile yapılamıyor. Onun için sizin kullandığınız aparat ile araç üzerinden spotify ın bütün erişimlerini kullanabiliyor musunuz ? Eğer öyle ise marka modeli alabilir miyim?
Anlatmak isteğimi anlatabildim mi bilmiyorum..

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Senin istediğini 3. parti bir aparatın yapacağını sanmıyorum.

Burç Fatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sitede yardımcı olabilecek bilgi yok sanırım