bluetooth ses kalitesi yüksek telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

aydunutlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar merhaba, işitme engelliyim ve bluetooth lu işitme cihazı kullanıyorum. işitme cihazını alalı bir hafta oldu. bu cihazda tlf görüşmesi ve video izleme esnasında sesi direk kulaklıklara veriyor. şuanda kullandığım tlf huawei p8 lite ve sesi biraz kötü iletiyor. telefondan net temiz bir ses alabilmem için tlf un bluetooth versiyonu dışında neye dikkat etmeliyim yada hangi telefonu önerirsiniz. bugüne kadar tlf dan hiç sesli bir şekilde video izlemedim o yuzden ses kalitesi hakkında hiç bilgim yok ve burada yazacagınız tavsiyeleri engelliler forumda benim gibi olan arkadaşlarla paylaşacağım ki onlarda gidip yanlış tlf a para vermesinler. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Lg g7
Htc u11 u12

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
ldac ve aptx gibi teknolojiler olan modellere bakın. Ne kadarlık cihaz baktınız mesela oyun ve kamera gibi şeylerde önemlimi sizin için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

misal bu listeye bak altta başka modellerde var ayrıca ldac'de olursa iyi olur.

aydunutlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Maximum 2500 tl lik cihaz alabilirim. Ne aramam gerektigini bilmedigim icin hiçbirşeye bakmadim. Oyun ve kamera hic onemli degil, tlf u sadece biseyler okuma ve dinleme amacli kullanirim. Dinleme kismini yapamiyordum bundan sonra onuda yaparim inşallah, sizin attiginiz linkteki tlflara bi bakayim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
hocam g7 alabilirseniz 3000 civarı hem bluetooth hem kablolu kulaklıkta başarılı hepsi burada sitesinde uygundu fiyatı ayrıca hoparlör ses kaliteside çok iyi.

aydunutlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeş simdi olabilecek tlflari belirleyip ikinci el ltf culara gidip deneyecegim, tlf dan tek beklentim bluetooth ses kalitesi bunun dışında aradigim hiçbir ozelik yok,hayırlısı inşallah,

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
O kadar pahalı bir cihaz almanıza gerek yok bence, Huawei, Xiaomi ve Meizu marka üçlüsünden gözünüze hoş geleni seçebilirsiniz. LG'yi geçmişteki kronik sorunlarına rağmen severim fakat G7 amiral gemisi ve fiyatı yüksek haliyle.

aydunutlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
epey.com daki cihazlara baktım aptx Hd olupta en uygun fiyatlısı huawei p20 lite. huawei p20 lite ve Lg G7 arasında ses kalitesini değiştiren başka değişkenlerde varmıdır ? yoksa huawei p20 liteyi alayım diyorum. Hissedilecek derecede ses kalite farkı varsada biraz daha bekleyip G7 alırım. tekrar yardımlarınız için teşekkür ederim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
epey.com daki cihazlara baktım aptx Hd olupta en uygun fiyatlısı huawei p20 lite. huawei p20 lite ve Lg G7 arasında ses kalitesini değiştiren başka değişkenlerde varmıdır ? yoksa huawei p20 liteyi alayım diyorum. Hissedilecek derecede ses kalite farkı varsada biraz daha bekleyip G7 alırım. tekrar yardımlarınız için teşekkür ederim.

70040

şurda yazar zaten bluetooth 5.0 var ben galiba yanlış dedim bluetooth standard'larına baksan yeter gerçi firmada koyuyor biraz özellik ama sonuçta bayağı iyi g7

aydunutlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekli dosyayı görüntüle 70040

şurda yazar zaten bluetooth 5.0 var ben galiba yanlış dedim bluetooth standard'larına baksan yeter gerçi firmada koyuyor biraz özellik ama sonuçta bayağı iyi g7
leand cevap için çok teşekkür ederim ben bluetooth özelliklerini öğrenmek için epey.comdan nasıl bakıldığını bulamadım, bu yüzden gsmarena.com dan özelliklere bakıyorumdum oradada sadece 5.0 a2dp ve aptx hd özellikleri yazınca , başka değişkenler varmı diye sormuştum, cevabıda sizden aldım, ben kendimi LG G7 alacak şekilde ayarlamaya calışayım. Tekrar cevap için çok teşekkür ederim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
leand cevap için çok teşekkür ederim ben bluetooth özelliklerini öğrenmek için epey.comdan nasıl bakıldığını bulamadım, bu yüzden gsmarena.com dan özelliklere bakıyorumdum oradada sadece 5.0 a2dp ve aptx hd özellikleri yazınca , başka değişkenler varmı diye sormuştum, cevabıda sizden aldım, ben kendimi LG G7 alacak şekilde ayarlamaya calışayım. Tekrar cevap için çok teşekkür ederim

rica ederim hayırlı olsun