Bluetooth hoparlör hediyeli SDN Cevaplıyor #140

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KaanArli

Editör
Editor
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 140. bölümü bugün saat 18:00’da sizlerle. Hem de sürpriz Bluetooth hoparlör hediyesiyle!

Çekilişi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit! #SDNCevaplıyor hashtag'i ile canlı yayınımızı Twitter'dan paylaşın ve canlı yayınımızı beğenin, çekilişe katılın!

SDN Cevaplıyor canlı yayınlarını kaçıranlar ne yapacak?

Bir önceki bölüm için tıklayın

ShiftDeleteNet’in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

EMİRXAN

Üyecik
Öncelikle hepinize selamlar ve iyi yanyınlar.
Bugün videosunu yaptığınız Asus Zenbook Pro 15 fiyat olarak Amerikada ne kadar olur sizce?
Yeni Dell XPS 15-le aynı fiyat oranında olursa, düşünülesi bir cihaz bence. Sizce hangisi tercih edilir?
Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

qwert123436

Doçent
iyi yayınlar kalbi temiz ve güzel insanlar nasılsınız bir sorum olacaktı.
xioami mi 8 kablosuz şarj var mı? ne zaman satışa çıkacak?
birde 8 gb ram 128 gb hafızalı modeli mi almak mantıklı yoksa 6 gb ram 256 gb hafızalı modeli mi almak mantıklı?
hızlı soru cevap iyi oluyor

Selamlar,nasılsınız
WWDC18 etkinliğinde tanıtılan İOS 12’de always on modu var mı ? Bazı yerlerde böyle bir özelliğin bulunmadığını okudum,Yoksa da gelir mi sizce ara güncellemelerle ?
Bir de İPad 2017 alınır mı yeni iPad’den farkı nedir ?
Sağolun,iyi yayınlar

qwert123436

Doçent
iyi yayınlar ben sizin iyi takipçinizim ama ben twiter da nasıl paylaşacağımı bilmiyorum. nasıl yapılıyor bir video çekip youtube kanalınıza yükler misiniz. hastak ile paylaşmayı bilmiyorum sizin için twiter açtım

Son düzenleme:

TeomanY

Üyecik
merhaba iyi insanlarsınız emin abiye soruyorum exculisive oyuna takıntısı olmayan biri xbox alınabilir dimi?Emin abi gelsin soğuk espiri yapsın.İphone se 2 eylül çıkarmı gine küçük olurmu 4.5 yada daha küçük ve fiyaı nasıl olur?

Kralmat6

Üyecik
Öncelikle iyi yayınlar,kolay gelsin. Mi 8 in türkiye de ne zaman satışa sunulacağı ve türkiye fiyatı (özellikle Mi 8 6GB/128GB) hakkında tahmin ve öngörülerinizi paylaşır mısınız?

kerim0101

Üyecik
merhaba iyi yayınlar abi zenfone 5 mi note fe mı iphone 6s mi

Son düzenleme:

osmanmmz

Üyecik
İyi yayınlar gopro hero 5 şarj kapağını kırdım bu halde de su geçirmezlik sağlar mı ?

qwert123436

Doçent
önceden sony a6300 modeli ile iPhone 7 Plus, Galaxy S7 ve Xperia XZ telefonları karşılaştırmıştınız tekrardan böyle bir video istiyoruz sony a9 ile karşılaştırır mısınız yeni model amiral gemisi telefonları

EMİRXAN

Üyecik
Öncelikle hepinize selamlar ve iyi yayınlar.
Bugün videosunu yaptığınız Asus Zenbook Pro 15 fiyat olarak Amerikada ne kadar olur sizin tahminize göre?
Yeni Dell XPS 15-le aynı fiyat oranında olursa, düşünülesi bir cihaz bence. Sizce hangisi tercih edilir?
Cevaplarınız için teşekkürler.

stat counter