bluetooth bağlantısı ve ses kalitesi huawei y5 2019 mu samsung A10 mu

Bu konuyu okuyanlar

aydunutlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bu iki telefonun bluetooth özellikleri 5.0 A2DP, LE . telefon görüşmesini bluetooth üzerinden işitme cihazına bağlanarak yapıyorum. her iki telefonun bluetooth özelliği aynı , Y5 in ses özelliği için Active noise cancellation with dedicated mic yazıyor, A10 da da bu yazıyor ama desteklediği ses formatları yazıp altında 15 tane format ismi var . bu iki telefonun bluetooth bağlantısı aynı derecede midir? telefonun bluetooth bağlantı kalitesini ve telefonun gsm bağlantı kalitesini telefonun işlemcisi etkiler mi ? bu telefonlardan hangisini tavsiye edersiniz ? Birde samsung m10 diye bir telefon gördüm dün onun ses acıklamaları kısmındada dolbby atmos yazıyordu bu ahizeden kulağa gelen ses özelliğimi ? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim Şuan kullandığım cihazıda buradaki arkadaşların tavsiyesiyle almıştım. iyi forumlar

Reaksiyon puanı
628
Dolby Atmos normal hoparlör ses kalitesini artıran bir teknoloji. Üçünü de önermem ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Meizu Note 8 en iyisi o fiyatta.

aydunutlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
samsung A10 u denedim gayet iyiydi ses aktarımı kaliteliydi ama biraz büyük bir telefon. huawei y5 i deneme şansım olmadı baktığımda özellikleri aynı gibi o yüzden buradan sorayım dedim, Y5 in ebatı tam istediğim gibi fiyatıda daha uygun