BlueStacks Nasıl?

Güvenli mi?

• HAYIR

Kullanılan: 14 29.8%
  • EVET

Kullanılan: 33 70.2%

• Kullanılan toplam oy
    47

Bu konuyu okuyanlar

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Çok sorunlu bir emülatör. Öneri isterseniz Nox , Memu yada LD Player kurun. Bu üçü fena değil. Bluestack çok kasıyor.
Nox İngilizce, MEmu dandik, öbür arkadaşın dediği Droid4X yeni bir proje olmasına rağmen Android 4.2.2 kullanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün bluestacks'ı kurmama rağmen bugün motor başlatılamadı hatası veriyor. Hemen hemen tüm yöntemleri denedim fakat başarılı olamadım. Yöntem önerebilecek var mı?
Bugün bende de oldu o, programı kaldırıp tekrar kurdum ancak öyle düzeldi.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Nox İngilizce, MEmu dandik, öbür arkadaşın dediği Droid4X yeni bir proje olmasına rağmen Android 4.2.2 kullanıyor.

Bugün bende de oldu o, programı kaldırıp tekrar kurdum ancak öyle düzeldi.

Hacı doğru düzgün emülatör yok zaten ben yazdıklarımı kullandım eh işte diyebildim bir de MSI çıkardı şimdi MSI App Player diye bildiğin Bluestack'in aynısı tek farkı ikonu değiştirip MSI koymuşlar :D Kullanmadım ama büyük ihtimalle Bluestacks neyse bu da öyledir.

XForceVIIX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bluestack samsung galaxybilmem 6 kat daha hızlıymış.. (yavh ehehehhehehe)
YALAN! BLUESTACK KULLANIRKEN YAZ TATİLİNİN BİTMESİNE 1 AY KALDIĞINI HATIRLADIM VE KALDIRIP NOXU İNDİRDİM.
iyiki B harfi ile başlıyor kaldırmam yüklenmesi kadar uzun sürmedi.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
bluestack samsung galaxybilmem 6 kat daha hızlıymış.. (yavh ehehehhehehe)
YALAN! BLUESTACK KULLANIRKEN YAZ TATİLİNİN BİTMESİNE 1 AY KALDIĞINI HATIRLADIM VE KALDIRIP NOXU İNDİRDİM.
iyiki B harfi ile başlıyor kaldırmam yüklenmesi kadar uzun sürmedi.

Bunu denedin mi ?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
en fazla hortlanan konu bu oldu sanırım xd

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Ben onunla eskiden online kafa topu oynardım (bağımlısıydım ama artık değil). Yani hiçbir sıkıntı çıkarmadı bana ben gayet iyi kullandım ve güvenli. ;)
memu emulator kullan göreceksinki arada dağlar kadar fark var. Klavye mouse kullanımı bile tam uyumlu.

Reaksiyon puanı
51
Nox Tavsiye ederim bluestacks sildikten sonra yeniden indirmeye çalışırsan hata veriyor Nox veya Pubg oynayacaksan Gameloop Zaten Tencent Gaming Buddy Şu an Gameloop kullanıyor tavsiyem bunlar

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Banane ki.

Bana kalsa ben UEFI olarak Android kurarım.

Rahatsızmısın arkadaşım? Nox kasıyor demişsin alternatif öneriyorum banane ki diyorsun. Git başka yerde trollük yap. Engellenen listemdesin.

batuhanceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Merhabalar, ben telefonumdaki oyunu bilgisayardan oynamak istiyorum. Araştırma sonucu ''BlueStacks'' diye bir program buldum. Sizlere sorum bu uygulama nasıl ve güvenilir mi?
Bilgisayarın güzelse kurup kullanabilirsin ama program sıkıntılı bazen sistemde CPU %70 felan oluyor ama bazende %40 gecmıyor programdan kaynaklı sorunlar var bana kalırsa hiç kullanma derim pubg için bilgisayar için bi uygulama çıkardı onu bul onu dene..

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
stabillik sorunsuzluk ve mouse klavye tam uyum için "memu player" önerebilirim.

Edit : Daha önce yorum atmışım sonradan gördüm :(

iyi forumlar

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Rahatsızmısın arkadaşım? Nox kasıyor demişsin alternatif öneriyorum banane ki diyorsun. Git başka yerde trollük yap. Engellenen listemdesin.
Konu sahibi benmişim gibi davranıyorsun. O yüzden banane ki dedim. Ben adama cevap olarak yazmıştım. Adam adama nox kullanmasını söylüyor.
Nox fazla kastıran bir emulator olduğu için adama yanıt yazmıştım. Neyse senden çok çok özür dilerim.

Reaksiyon puanı
20
Bluestacks 4'ü tekrardan kurdum ve artık açılıyor ve çnceden kullandığım Nox playera göre daha verimli ve hızlı. Çok küçük bir sıkıntısı var o ise Xbox destekli oyun kumandalarını kabul etmesi. Logitech oyun kolumu okumuyor bu sebeple Nox'taki gibi oyun joystick bağlanmıyor. Nox playerın biran önce android sürümünü 5'ten daha güncel bir sürüme yükseltmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
20
Bluestack'in isminin değiştirilmiş hali ne var ki bunda?
Hocam tam olarak öyle değil yeni bir proje diyebiliriz bluestacksla ortak fakat sürümleri farklı ayrıca optimizasyon konusunda daha gelişkin olamaya çalışıyor. İleriki sürümlerde fark daha da artacak diye düşünüyorum.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Hocam tam olarak öyle değil yeni bir proje diyebiliriz bluestacksla ortak fakat sürümleri farklı ayrıca optimizasyon konusunda daha gelişkin olamaya çalışıyor. İleriki sürümlerde fark daha da artacak diye düşünüyorum.

Sanmıyorum. Genelde Android Emulatorlerinin çoğu aynı zaten.

Reaksiyon puanı
51
Nox gerçekten ağır oyunlardı kasıyor, Pubg oynayacaksan Gameloop öneririm.

Neyox

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bence eğer bilgisayarın iyi ise bluestacks iyi bir emulatör ama sistemin kötüyse de memu benim önerim olacaktır

Reaksiyon puanı
20
Tüm emülatörleri denedim şuana kadar en yüksek performansı ve verimi Memu'dan aldım. Özellikle MMMORPG türü oynuyorsanız öneririm.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Tüm emülatörleri denedim şuana kadar en yüksek performansı ve verimi Memu'dan aldım. Özellikle MMMORPG türü oynuyorsanız öneririm.

Bende hepsini denedim MEmu güzel değil Bluestack iyi gibi ama bütün oyunlar kasıyor bir sürü emülatör denedim. Adam akıllı emülatör çıkaran yok.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bende hepsini denedim MEmu güzel değil Bluestack iyi gibi ama bütün oyunlar kasıyor bir sürü emülatör denedim. Adam akıllı emülatör çıkaran yok.
Remix OS (aklıma gelen bir Android dağıtımı olup herhangi biri aynı işi görecektir) kurabilirsin Dualboot ile (veya bir Mac ise Boot Camp kullanırsın, BIOS'tan Other OS'u etkinleştirmek gerekli ama kurmadan önce).

Reaksiyon puanı
20
Remix OS (aklıma gelen bir Android dağıtımı olup herhangi biri aynı işi görecektir) kurabilirsin Dualboot ile (veya bir Mac ise Boot Camp kullanırsın, BIOS'tan Other OS'u etkinleştirmek gerekli ama kurmadan önce).
Üstat bende Remix OS'yi soracaktım. Geliştirilmeye devam ediliyor mu destek var mı Remix OS a yoksa onunda eksik yönleri ya da geliştirilmesi gereken yönleri var mı?

Katılıyorum düzenli format atmam gerekiyor sürekli emülatör kullanabilmek için. Gameloop bile çok stabil çalışsa dahi ön bellek sorunları yaşanyor.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Üstat bende Remix OS'yi soracaktım. Geliştirilmeye devam ediliyor mu destek var mı Remix OS a yoksa onunda eksik yönleri ya da geliştirilmesi gereken yönleri var mı?

Katılıyorum düzenli format atmam gerekiyor sürekli emülatör kullanabilmek için. Gameloop bile çok stabil çalışsa dahi ön bellek sorunları yaşanyor.
Ben Remix OS’i kısa bir süre kullanmaya çalıştım, çalışmasında sıkıntı yok ve kullanılabilir ama Oyun kolu olmadan oyun oynamak zor (yarış oyunları klavye ile oynanabilir, su tuşu buraya atayarak klavye kontrolü kazanabiliyorsunuz hatta onun icin kendi içinde gelen uygulaması var ama mouse kontrolü 0 ), güncelleme desteği sonlanmış diye biliyorum ben.

Giderilmesi gereken bir yönü yok, Android’in kendi içinde izin vermediği bazı şeylerden sıkıntı yaşıyorsunuz o kadar (oyun kolu takın, ben taktim ve en az bilgisayardaki gibi GTA serisini çok rahat şekilde oynadim)