Bluestacks Çok yavaş

Bu konuyu okuyanlar

sami3834

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba
Bluestacks Çok yavaş ve sürekli kitlenip kalıyor pc ye reset atmam gerekiyor
Biostan intel virtualization technologies ide aktif ettim bi tık hizlandi ama yine ayni makinem lenovo y520 sadece 1 oyun için kurdum bu programı alternatif varsa daha hafif onu kullanabilirim

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Alternatif olarak Nox App Player'ı deneyebilirsiniz.
Bu tür emülatör programlar sanal makine gibi çalıştığından ana makineye kurulu Android'teki gibi performans veremezler.

Ayrıca programın ayarlarına girerek işlemci ve RAM ayarlarını bilgisayarınıza uygun bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

sami3834

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ram ayarını en yüksek yaptım yine aynı nox denicem sagolun

veysel2016

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nox ve Memu emulatorlerini öneririm onları kullan ram cpu ayarlarını dikkatli ayarla bide BIOS da şey açıkmı Virtualization ayarı var onu açarsan performans en azından %30-40 falan daha iyi oluyor

Yardımcınız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba
Bluestacks Çok yavaş ve sürekli kitlenip kalıyor pc ye reset atmam gerekiyor
Biostan intel virtualization technologies ide aktif ettim bi tık hizlandi ama yine ayni makinem lenovo y520 sadece 1 oyun için kurdum bu programı alternatif varsa daha hafif onu kullanabilirim
bende eski laptopumda oyle sıkıntı yaamıştım hiç çözemedim ama android isosunu bir yerden bulup indirip virutual box ile açıp kullanırsan daha hızlı olur diye düşünüyorum ama emindeilim :)