Bloomberg TV 27 Ocak'ta yayında!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
htsonn.jpg

İSTANBUL’UN göbeği Taksim’den, Taksim’in de tam göbeğinden yayın yapan bir gazeteyiz biz. Görkemli binamızda, bizim gazetemizin yanı sıra Habertürk Televizyonu, onlarca dergi ve Kanal 1 var. Ancak çalışanlar, arkadaşlarımız, binamızın bütün katlarında şu sıralar bambaşka bir hareketlilik, bambaşka bir heyecan ve bambaşka bir coşkuyla koşuşturuyor.

Çünkü Kanal 1, 27 Ocak Çarşamba gününden itibaren yepyeni bir kimlik kazanmaya hazırlanıyor. Yüzlerce arkadaşımız, şu sıralar bu önemli gün ve bu çok önemli başlangıç için gecelerini gündüzlerine katarak harıl harıl çalışıyor.

‘KAZANMAYI BİLENLERE...’

Evet efendim, 27 Ocak Çarşamba günü, dünyanın lider ekonomi kanalı Bloomberg, Digitürk 31. kanalda, DSmart 91. kanalda ve Türksat 3A (Batı - 11.194Mhz – 7200 - 3/4) frekansında, kendi dilimizde, Türkiye’de seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Finansal bilgi kanallarının yaratıcısı ve konusunda dünyanın tartışmasız bir numarası Bloomberg TV, Habertürk kalitesiyle 27 Ocak gününden itibaren Türkiye’de yayına başlayacak olmanın heyecanını, haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. Bloomberg’in, televizyon izleme alışkanlığınızı tümden değiştirecek programlarıyla ilgili ayrıntılı bilgilere önümüzdeki günlerde uzun uzun değineceğim. “Kazanmayı bilenler için...” sloganını neden seçtiklerini, teker teker bütün programlarını, yayıncılığa bakışlarını anlatarak gözlerinizin önüne sereceğim.

Ama şimdiden bir ipucu vereyim, bu kanalda müthiş bir enerji, her saniyesinde hissedeceğiniz muazzam bir aktif yayıncılık ve ekonomiye insanı katan bir sıcaklık bulacaksınız. En çok seyrettiğiniz birkaç kanalın arasına, biliyorum perdesini açtığı ilk gününden itibaren Bloomberg’i de katacaksınız.

27 OCAK’TA YAYINDA

Yepyeni bir bakış açısıyla hazırlanmış, bir dünya markası olarak çoktan zihinlere kazınmış ve sonunda kendi ülkemizde, kendi dilimizde yayın yapmaya hazırlanmış bu dünya devine, evlerinizin kapılarını ardına kadar açacaksınız. Bilirsiniz ben kolay kolay bu kadar iddialı laflar etmem ama peşin peşin söylüyorum, gözünüzü bu kanaldan alamayacaksınız.

Şu sıralar bizim binada müthiş hareketlilik, bambaşka bir heyecan, yepyeni bir coşku var. Arkadaşlarımız, hayatı evlerinize getirecek yepyeni bir kanal için gecelerini gündüzlerine katıp harıl harıl çalışıyorlar. Bekleyin, tanışmaya çok az kaldı. Hepinize iyi haftalar...

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=199803&cat=140&dt=2010/01/11

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bakalım nasıl bir kanal olacak.

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
bloomberg yanında HT yazısı var ise çok renkli bir televizyon gelecek inşallah !!!

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
H.T. İse fazla söze gerek yok şimdiden hayırlı olsun.:clap:

ak640

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cnbc-e'yi tahtından indirebileceğini zannetmiyorum.
yine de kaliteli bir yayını olacağına eminim.