Bloody Mouse Driver Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

bugrabozkurt35

Üyecik
Merhaba ben bloody mouse umu cracklemiştim 1 yıl sıkıntısız kullanmıştım sonrasında makro programını açarken yanlışlıkla crackli yerine orjinalini açtım ve crack bozuldu tekrar crackledim fakat cracklerken %30da çekmem gerekirken geç çekip %70 den sonrasında çektim ve önbellek kaydolurken mouse fişi çekti düzeltilebilirmi lütfen en sevdigim mouse buydu ele iyi oturuyor 80e almıştım 170 olmuş :D

mouse takınca çıkan hata: Screenshot

Mouse: Bloody T7 Winner
bu arada mouse öneririm ele iyi oturuyor 1.5 yıl sıkıntısız kullandım cracklemesem 3 yılı vardı bence :D crack pişmanlıktır

Son düzenleme:

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Frimware gitmiş.
Bıos Update sırasında Bilgisayarın fişini çekmek gibi. Senin ki de o son fiş olmuş.

bugrabozkurt35

Üyecik
Frimware gitmiş.
Bıos Update sırasında Bilgisayarın fişini çekmek gibi. Senin ki de o son fiş olmuş.
yani düzelmezmi?
ve benim kullandıgım T7 Winner ile T5 arasındaki fark ne 50TL Daha ucuz teknik olarak fark görmedim ve oyun açısından bloody önerilirmi elim büyük oldugu için çok iyi kavrıyor

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
yani düzelmezmi?
ve benim kullandıgım T7 Winner ile T5 arasındaki fark ne 50TL Daha ucuz teknik olarak fark görmedim ve oyun açısından bloody önerilirmi elim büyük oldugu için çok iyi kavrıyor
Bloody iyidir güzeldir. Ama Rival 100-110 varken tekrar o cihaza 180Tl verilirmi bilmem.
T5 ile T7 arasında sensör farkı var.

stat counter