Blogum İçin En İyi Reklam Şirketi

Bu konuyu okuyanlar

meccoo22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Google adsense ye başvurmama rağmen reddedildim. bende reklamaction dan reklam aldım fakat ordaki reklamlar üye başına para verdiği için fazla işime yaramadı. tık başına en iyi gelir veren reklam şirketi önerirmisiniz.

Blogum : http://metin2pvpserverindir.blogspot.com/

Sizce bu bloga popup yada splash da olabilirmi günlük 1k yı gecen hiti var.. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.. :)

ersyne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google Adsense'nin kuralları, şartları ağır olsada şuan en iyi kazanç sağlayabileceğiniz sistem Adsense'dir. Bende blok ve birçok site için adsense kullanıyorum ve paramı sorunsuz alıyorum. Yapmanız gereken tek şey google kurallarına uymanız (kurallara uygun içerik yayınlamak) ve sabırlı olmanız.

Google kurallarına uygun hesap açtığım örnek siteler
www.sahibindenyorumlar.com
www.izleveyorumla.com

meccoo22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam blogumda başlarda hep kopyala yapıştır yaptım, şimdi full özgün paylaşıma geçsem adsenseye basvurdugumda kabul edilebilme ihtimalim varmıdır ?

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bi kaç başvuru daha yap googleye gerekirse başka bir domianle yap ben kapalı sitelerime bile adsense alıyorum ayrıca onay süresi uzun olucaktır sabırlı ol

buraqq

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Hocam onu bunu bırakın Türkiye'de Adsense'den sonra Adhood gelir.

BeaTDowN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Popup reklam koyacaksan facebookta takip et diye açılan birşey var siteye girince onu iptal etsen iyi olur.

kazancklavuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gelir ortakları,zanox gibi affiliate siteleri var. Bunlara kayıt ol. Oyun kategorindeki ürünlere kayıt ol. Şuan kayıt ettiğin üye başın 1.75 tl para ödenen reklmlar var. 1k hitli sitede %1 kişi günde kayıt olsa buda eşittir 10X1.75=17.5 tl yapar aylık ne kadr para kazanırsın sen düşün.

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
market agent diye bir anket sitesi var.Oraya kayıt olup webmaster tarafından reklam kodu alabilirsin.Site Türkçe değil ise üstteki dünya sembolünden Türkçe yapabilirsin.Reklam kodlarında bu sayede Türkçe olur.Bloğa seçtiğin kodu yerleştir.O reklam üzerinden market agent e üye olan kişi başına sana yarım euro para gelir.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
market agent diye bir anket sitesi var.Oraya kayıt olup webmaster tarafından reklam kodu alabilirsin.Site Türkçe değil ise üstteki dünya sembolünden Türkçe yapabilirsin.Reklam kodlarında bu sayede Türkçe olur.Bloğa seçtiğin kodu yerleştir.O reklam üzerinden market agent e üye olan kişi başına sana yarım euro para gelir.
8 yıl önce açmış konuyu

trailblazer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
google adsense ten cezalı olduğum için reklam alamıyorum alternatiflerine yöneldim onlar da ya tüm ekranı popup şeklinde kaplayıp özellikle mobilde siteyi işlevsiz hale getiriyor veya kumar veya uygunsuz reklamlar gibi istenmeyen içerikli oluyor. hem bu gibi içerik barındırmayan hem de işlevselliği pek fazla etkilemeyen adsense benzer siteler var mıdır