Bu konuyu okuyanlar

mitoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Blogger sayfaları için geliştirici öneriler, Wordpress, Dijital Pazarlama, SEO, sosyal medya ve diğer webmaster konuları ile ilgili içeriklerin yer aldığı bloguma www.blogtecrubem.com davetlisiniz.​

Son düzenleyen moderatör:

Umut Erden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dns değişik ondanmiki :/
bak buda benim sitem umuterden.com
--- Gönderi Güncellendi ---
sen bununla tecrübeni gider sonra kendine ait bi domainle aç :D siteni bende çok takılmıştım bedava sitelere en sonunda kendi sitelerimi aldım ama onlarda iyi bi tecrübe edin

mitoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
dns değişik ondanmiki :/
bak buda benim sitem umuterden.com
--- Gönderi Güncellendi ---
sen bununla tecrübeni gider sonra kendine ait bi domainle aç :D siteni bende çok takılmıştım bedava sitelere en sonunda kendi sitelerimi aldım ama onlarda iyi bi tecrübe edin
kendime ait domainlerim de var kardeşim merak etme, wordpress le de takıldık :) blogger ın zevki ayrı. ayrıca burası "blogger" kısmı olduğu için paylaştım.

Umut Erden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tam anlamıyla bir dil bilmiyorum ama az çok okuyabiliyorum. html css takılıyoruz şu an. aslında seo konusunda kendimi geliştirmek istiyorum ve bunun için uğraşıyorum.
aynen sen seo da geliştir ben web geliştiriciym pek html css den anlamıyorum ama onlarıda çözücem

yazarland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sıra dışı olaylar hakkında kolay kolay öğrenemeyeceğiniz konuları araştırıyoruz. Bu yazılarımızı görmek için www.yazarland.com blog siteme bekliyorum.