Blogger Torrentism Torrent İndirme Teması

Bu konuyu okuyanlar

Kilavuzer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Blogger son zamanlarda oldukça gelişim gösterdi. Blogger bir site açıp torrent paylaşım yapmak isteyenler için oldukça başarılı güzel bir torrent indirme teması. Bu tema blogger için hazırlanmış en güzel temalardan bir tanesi olmakla beraber blogger ile bir indirme sitesi yapılabilmesi için ilk adım olabilir.

Özellikleri:
Seo uyumlu (Google Dostu)
Gezginler tarzı Dosya indirme teması
Reklam uyumlu
Şık ve hızlı tasarım

Kurulum anlatımı için buraya tıklayın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sizi kınıyorum benim bloguma özenle yazdığım yazımı resmen (ç)almışsınız moderatör arkadaşlar lütfen konuyu silip kullanıcıyı uzaklaştırınız.
benim blogumdaki konu: genelindenblog . de /2015/04/ blogger-torrentism-torrent-indirme-temasi .html arkadaş resmen çalmış lütfen gereğini yapın.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Bloğunuzdaki yazıda yayınlama tarihi göremedik. O yüzden direkt çalmış diyemeyiz kimseye.

Ayrıca [MENTION=399888]Kilavuzer[/MENTION] , sen bunu kopyaladıysan mutlaka altına kaynak göstermen gerekiyor. Bu şekilde olmaz.

Kilavuzer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@pesimist Haklısın sadece özellikler kısmını bir siteden aldıydım. Ayrıca bu işler böyle yürümüyor. Ben kaç yılldır webmasertır olarak çeşitli projelerde görev aldım.

Bir konu kaynak belirtilmeden bir site tarafından paylaşılıyorsa bunun için önce sitenin sahibine mesaj atılır. İlgili konuyla ilgili kaynak belirtilmesini, kaynak belirtilmiyor ise konunun kaldırılması talebinde bulunulur. Arkadaş direk konuya yorum olarak girmiş.

Yetkili arkadaşlara ilgili bölümlerin düzeltilmiş şekilde konuyu güncellemeleri için bildirdim. En kısa zamanda düzeltilecektir. Konunun tartışılmaması için konuyu burda bitirelim ya da özelden soracaklarınızı sorabilirsiniz.

ReXTeor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen resimleri de kaldırınız kendi resimleriniz ekleyiniz resimleri de (ç)almışsınız.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Resimler de kaldırıldı.

Kilavuzer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@ReXTeor Çalmışsınız falan olmuyor. Özelden hakaret ederek olmuyor bu işler. Uyar Kaldır diye bir şey var. Hakaretle çalmış falan hiç hoş ifadeler değil. Sorununuz çözüldüyse lütfen artık konuyu baltalamayın.

ReXTeor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
ben siteme zamunda gibi torrentleri liste şeklinde eklediğim zaman boyutunu (kendim ellede girebilirim),kaç kez indirildiğini falan yazan liste lazım.Her yerde aradım bulamadım nasıl yapıcam bilemiyorum hertürlü yöntemi denedim sayılır ama yok yok yok :(

ReXTeor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef blogger gibi bir sistemde bu mümkün değil. Size wordpress kullanmanızı öneririm.