Blogger Tema İstek

Bu konuyu okuyanlar

eymenbex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
o kadar baktım , ettim , kattım tema bulamadım düzgün hoş bir temanız varsa RESMİNİ VE İNDİRME LİNKİNİ koyarsanız sevinirim teşekkürler

blog içeriğim: teknoloji donanım yazılım

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Basit mi kaçar biliyorum ama sade, güzel bir tema.

Ön izleme: Link
İndir: Link
Tema düzenlemeleri için: Link
GDG4gZ.jpg

ThemeSnith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
o kadar baktım , ettim , kattım tema bulamadım düzgün hoş bir temanız varsa RESMİNİ VE İNDİRME LİNKİNİ koyarsanız sevinirim teşekkürler

blog içeriğim: teknoloji donanım yazılım

Merhaba dilerseniz Theme Snith kendime ait blog adresimi ziyaret edebilir temalara bakabilirsiniz istediğiniz özel tema varsa aklınızdaki örnek temaları gönderin yardımcı olalım saygılar

eymenbex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba dilerseniz Theme Snith kendime ait blog adresimi ziyaret edebilir temalara bakabilirsiniz istediğiniz özel tema varsa aklınızdaki örnek temaları gönderin yardımcı olalım saygılar
mümkünse sen verme reklamdan başka birşey değilsin kilicbaligi beğendim teşekkürler kolay gelsin

ThemeSnith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
mümkünse sen verme reklamdan başka birşey değilsin kilicbaligi beğendim teşekkürler kolay gelsin
Reklam derken tema istedin bende sana özel temalar dedim milletin kullandığı temamı yoksa sadece sana ait olan tema mı ?
ve kendi blog adresimde her hangi bir reklamda yok ! saygılar iyi bayramlar

BayRamiz06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Hocam Selamlar Teknoloji adlı tema için iletişime geçemedim acaba linki atabilme şansınız varmı.