Blogger ile yaşadığım sorun

Bu konuyu okuyanlar

orçotüsi5

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba kısa süre içersinde blogger sayfamı oluşturdum, ancak ilk başta rahatsız eden birşey vardı; sitem aşırı sade idi, sonra şablonlardan ayarları keşvettim sitemi güzel bir hale getiriyordum ki; sitemde yeni ayarlarla birlikte video yazıların yeri değiştiğini gördüm, yukarıdaki hizala ayarını denedim işe yaramadı üstüne elle ayarlayarak düzeltmeye çalıştığımda kayıt ettiğimde sanki ben hiç düzenleme ile düzeltmemişim gibi eski halinde gözüküyor

ikincisi blogger sitemin bing ve yahoo arama sayfasına gözükmesi için girişim yaptım eskiden bu işlem çok kolaydı diye hatırlıyorum neyse araştırdım nasıl yapılıyor diye bing tarafından verilen kod hide altına yapıştırılacakmış bunuda yaptık ancak kayıt etme sekmesine tıkladığımda kayıt ediliyor diye yazı belirdi ama kayıt edilmiştir diye bir yazı çıkmadı kayıt linki eski haline görünüyordu bing tarafından şu linkten gerekli işlem yapıldığını kontrol edin ondan sonra onaylayın diye açıklama vardı linke tıkladım ama sayfa açılıyor ama boş, burada hiçbirşey yok diye uyarı var, ben yine de onayla linkine tıkladım ve bing`de önizleme de benim sitem gözüküyordu.

şimdi sorum acaba sitem bing ve yahoo`ya eklenmişmidir bunu nasıl kontrol edebilirim?

AhmetKemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İlk paragraftaki sorunu resimlerle anlatırsanız belki yardımcı olabilirim.