Blog sitemi satıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Samet UCA

Profesör
Katılım
3 Ağu 2012
Mesajlar
2,250
Puanları
113
Konum
İstanbul
Umarım iyi bir alıcı çıkar. En son filmler ile ilgili yazıyordunuz diye hatırlıyorum o blog mu?
 

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Katılım
26 Ocak 2018
Mesajlar
2,794
Puanları
113
Konum
Asgardia
Adw durumu nedir istenin? Günlük aldığı hit ve alexa değerleri?
 

gereksizforumoldu

Doçent
Yasaklı
Katılım
6 Ara 2018
Mesajlar
514
Puanları
43
Konum
Mars
@Samet UCA onu satmıyorum. Başka bir wp blog sitesi.
@ÆSir Adw nedir bilmiyorum. Son durum Analytics sonucu ekte.
Facebook, twitter ve insta sayfaları mevcut. Ad-sense premium tema satın almıştım. Seo ayarlaması temanın kendinden mevcut; ama işi garantiye almak için seo ayarlamaları yaptırdım. feedburner fln hepsi ekli. Google console sorunsuz.
2 sitem olduğundan, zor oluyor artık. İş dolayısıyla daha da zor oluyor. Niche konu. Hayvanlar üzerine. Site adresini bilenler vardır kesin. Bilmeyenler sorabilir. Sadece google aramalarda satılık adı çıkmasın diye yazmadım. Hayvanlar hakkında her yerde geniş kapsamlı bilgi bulamayabilirsiniz. Üstelik özgün olmalı. Bu işi garantiye almasaydım, bu siteyi zaten açmazdım. Satın alana sağlam bir kaynak paylaşacağım. Tamamen özgün bir site. Fiyat belirtmiyorum. Satışa ücretsiz olarak temayı da veriyorum. Hiçbir yasak, ban, cart, curt yok. Hatta daha taslaklara kaydetmediğim, hazırda hazırlanmış, sadece siteye kopyala yapıştır yapılacak çok hayvan konusu var. Hepsi .txt olarak ayrı ayrı kayıtlı. Tüm öne çıkan görseller 1020x570'dir. Konu içindekilerde sabit bir orandadır. Örn. 750x450, 635x400 gibidir. 743x424, 642x365 gibi değildir. Photospace programı ile tek tek düzenleyip, keskinleştirip, kaliteli yapıp Online Resim Boyutu Küçültme %50 oranında optimize ederim. Optimize edildikten sonra siteye yüklenince bir de Smush optimize eder. Konu adı neyse, resimlerin de adı odur. Bir konuda birden fazla resim varsa, resim adının sonuna -1, -2, -3 gibi ekleme yaparım. Öne çıkan görsel resmi her zaman ilk resim olup -1 ile biter.

Temiz ve titiz bir blog. Gereksiz karakter, boşluk, satır bulamazsınız. Bir yazıyı düzenleyip kaydedince sürüm 2 olarak kaydediyor. Ben öyle sevmediğim için, o yazıyı .txt'ye yedek alıp siteden siler, son haliyle tekrar konusunu açıp kaydederim. O kadar titizim. Sürüm 2 yazan bir yazı bulamazsınız.

Blog, 05.11.2018'de açıldı.
Host + alan adı Turhost'a kayıtlı.
 

Ekli dosyalar

Üst
stat counter