Blockchain

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Secret++

Üyecik
Merhaba.

Kendim uzun bir süredir blockchain teknolojisi ve kriptoparalar hakkında araştırmalar yapan buna ek olarak gelecek gördüğüm bazı projelere yatırım yapan biriyim.

Forumda pek görmedim varmı bu alanla uğraşan veya merak edip uğraşmak isteyen diye bir konu açayım dedim.

Son düzenleyen moderatör:

astegon

Profesör
Merhaba.

Kendim uzun bir süredir blockchain teknolojisi ve kriptoparalar hakkında araştırmalar yapan buna ek olarak gelecek gördüğüm bazı projelere yatırım yapan biriyim.

Forumda pek görmedim varmı bu alanla uğraşan veya merak edip uğraşmak isteyen diye bir konu açayım dedim.
Hangi tür enstrümanlara yatırım yapıyorsunuz. Yani girişimlere mi ?

ozcnizzet

Üyecik
Blockchain ile ilgileniyorsanız, blockchain'in en az kullanıldığı alan kripto paralar bunun yerine paylaşım ekonomisinde kullanılan projelerine yatırım yapabilirsiniz belki :)

Secret++

Üyecik
Blockchain ile ilgileniyorsanız, blockchain'in en az kullanıldığı alan kripto paralar bunun yerine paylaşım ekonomisinde kullanılan projelerine yatırım yapabilirsiniz belki :)
KriptoParalar başlı başına blockchain ve benzeri algoritmaların üzerine kurulu bir sistemdir :)
Aksini idda ediyorsan buraya delil koymanı bekliyorum ona göre sana canlı deliller vereceğim.

ozcnizzet

Üyecik
Ben cok farklı bir şey söyledim. Siz su an blockchain teknolojisinin kullanıldığı tek bir alana bakıyorsunuz ki bu da kripto paralar. Blockchain daha çok paylaşım ekonomisi temelli projelerde kullanılmaktadır dedim ben :).

stat counter