BlizzCon 2008 Bu Akşam Başlıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Frostban3

Profesör
Katılım
10 Eyl 2008
Mesajlar
1,134
Puanları
0
Dünyanın en çok fana sahip oyun yapım şirketi Blizzard, bu seneki 2. fuarı BlizzCon'da birbirinden ilginç sürprizlerle karşımıza çıkıyor.

Oyuncularına çeşit çeşit sürprizler sunmayı seven ünlü oyun yapım şirketi Blizzard, her sene düzenlediği BlizzCon etkinliğinin bu seneki ayağında yağtığı ilginç hamlelerle katılımcıların yüzünü güldürüyor. Katılımcılar California'daki iki gün sürecek olan etkinlik alanına vardıklarında hediye edilen çantanın içinden çıkanlar gerçekten ilgi çekici. Diablo 3 stress topu ve StarCraft oyunundaki Zerg ırkının bina kurmak için ihtiyaç duyduğu Creep maddesiyle dolu bir kavanoz gibi garip diyebileceğimiz hediyeler sunan Blizzard, aynı zamanda henüz yapım aşamasında olan oyunu Diablo 3'ü katılımcılara oynanabilir olarak sunacak.


Fuarda Diablo 3 için yeni bir karekter sınıfı da duyurulması bekleniyor.

BlizzCon 2008'de sunulacaklar arasında dünyanın en iyi oyuncularının katıldığı turnuvalar, kostüm yarışmaları ve tabiki Blizzard çalışanlarının kendileri olacak. Bu akşam Türkiye saatiyle 21:00'da başlayacak olan etkinliğin malesef sadece açılış gösterisi interneten üzerinden izlenebilecek.

:: Yoksa siz de editörleriniz gibi sabırsızlıkla Diablo 3'ü mü bekliyorsunuz?

Bilgi için: Blizzard
Yazan: Ruşen Göbel
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst
stat counter