BlackBerry Mercury ortaya çıktı!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
BlackBerry Mercury ortaya çıktı!

BlackBerry'nin yeni fiziksel klavyeli akıllı telefonu Mercury, sızdırılan görüntüleri ile gün yüzüne çıktı. İşte BlackBerry Mercury özellikleri ve tasarımı!

Son düzenleme:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Nokıa'nın kullandığım çok eski bir modeline benzettim,ekran geniş klavye küçük ama işlev büyük.:confused:

Reaksiyon puanı
10,324
Ya anlamıyorum, bu blackberry yani ille de Allah'ın emri midir bu fiziksel tuşlar, ucube gibi geliyor bana. Bırak be kardeşim, sen de öbürleri gibi adam gibi bir telefon üret, çık milletin karşısına. Bir zamanlar Nokia'nın androide rest çekme inadı gibi geliyor bana. Sonunda kaybede kaybede başka bir çare bulamayınca gelip teslim oldular, şimdi androidli telefon çıkarma hazırlığındalar.

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Neden kimse beğenmiyor böyle telefonları fiyatı 2000 altı olursa alabilirim telefonu sadece mesajlaşmak için kullandığım için benim için gayet kullanışlı eski nokia e5 alışkanlığı sanırım çok beğeniyorum klavyeli telefonları :D

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Neden kimse beğenmiyor böyle telefonları fiyatı 2000 altı olursa alabilirim telefonu sadece mesajlaşmak için kullandığım için benim için gayet kullanışlı eski nokia e5 alışkanlığı sanırım çok beğeniyorum klavyeli telefonları :D
Ben de normalde klavyeli derdim başka bir şey demezdim ama şimdi dokunmatik.:)