Blackberry 9900

Bu konuyu okuyanlar

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Blackbrry 9900 vardı tabi samsung alınca ikincinplada kaldı neyse kardeşim oynuyor suya düşürdü eyvah dedim teldfon gitti neyse abi ben bu telefonu kuruttum 1 hafta boyunca açmadım sonra şarja taktım baya süre bekledim abi telefon çalıştı teleon çalışıyor ama tabikide bataryasi bitik 6 7 yıllık telefon ama çalışıyor eğer whatsapp olsa batarya alicam da whatsap yok whatsa pp bey blackbery çekti ya neyse blackbery sesleniyorum 9900 GİBİ BİR TELEFON ÇIKAR ALMAzsam ne olayım ya valla çok satar

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Ah ah keşke tekrardan öyle bir telefon çıkarsa.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
BlackBerry'nin Key seris cihazları var, onları deneyebilirsiniz çok istiyorsanız.
BlackBerry Key serisi ile Android tabanlı işletim sistemine geçti ve piyasada çok durmadı fakat bu 9900 ya da 9700'de BlackBerry'nin özel işletim sistemleri vardı zamanının en iyisiydi. Kısacası Key serisi o tadı vermez.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Blackberry TCL firması ile anlaşmayı bitirdiği için üretimi yapılmıyor ama garanti desteğini veriyor mevcut telefonlara, TCL aynı zamanda Alcatel ve Palm markalaranında sahibi. Blackberry iyiydi hatta kendi işletim sistemi market mağazası ile planlaması iyiydi teoride ama uygulamada sistemdeki hatalar fişlerini çekti.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Blackbrry 9900 vardı tabi samsung alınca ikincinplada kaldı neyse kardeşim oynuyor suya düşürdü eyvah dedim teldfon gitti neyse abi ben bu telefonu kuruttum 1 hafta boyunca açmadım sonra şarja taktım baya süre bekledim abi telefon çalıştı teleon çalışıyor ama tabikide bataryasi bitik 6 7 yıllık telefon ama çalışıyor eğer whatsapp olsa batarya alicam da whatsap yok whatsa pp bey blackbery çekti ya neyse blackbery sesleniyorum 9900 GİBİ BİR TELEFON ÇIKAR ALMAzsam ne olayım ya valla çok satar
Torch (9800) modelini kullanmıştım 3 sene kadar zamanında. Kelimelerle anlatılabilecek bir his değil BlackBerry kullanmak öylesine mükemmel bir deneyimdi ki . Şimdi işte elmalara samsunglara kaldık . İp7 kullanıyorum bende işimi görüyor ama insan eskileride özlüyor yalan yok. Teknoloji yerinde durmuyor Blackberry'nin büyük hataları oldu kendisini bitirdi.