BlackBerry 9000 Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
Arkadaşlar BlackBerry 9000 Bold cihazım var sıkıtı yoktu sonra şarj makinam bozuldu yeni şarj aldım ama telefon açılmıyor şarj kablosunu değiştirdim battarya yı değiştirdim ama yinede olmadı

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Eldeki veri ile sadece "Cihaz bozulmuş, tamire vereceksin." cevabı verilebilir. Geçmiş olsun.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
Aynı sorundan geçen tanıdığın blackberrysini götürdük 110tl ücret istediler sizinkine ne kadar isterler bilmem ama aşağı yukarı yakın fiyat olacaktır
Anladım ama değmez bu cihaz o kadar masrafa

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar BlackBerry 9000 Bold cihazım var sıkıtı yoktu sonra şarj makinam bozuldu yeni şarj aldım ama telefon açılmıyor şarj kablosunu değiştirdim battarya yı değiştirdim ama yinede olmadı

USB kablosu ile bilgisayara bağlamayı denediniz mi? Bir deneyin belki tepki verebilir cihaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı model telefon bende var açılırken biyere kadar geliyo kapanıyo bunun nedeni ne acaba

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12

Kardeşim yeni aldığın, batarya ve şarj aleti orjinal mi? korsan mı? Niye soruyorum dersen, mesela bataryan arızalandı diyelim öyle gidip bir telefoncudan rastgele ( orjinal olmayan) bir batarya aldın, bu bataryayı cihaza takdığında telefon açılmaz.

Çünkü Blackberry 'lerde "batarya eşleştirme" diye bir olay var, youtube'den videolarına bakabilirsin. Son olarak Blackberry'nin sorunsuz açılması için alacağın tüm aparat ve teknik malzemelerin %100 orjinal olaması lazım. Yoksa çin malı teknik malzeme olsun, aksesuar olsun sıkıntı yaşarsın zaten çoğuda çalışmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar blackberry 9000 telefon var ama jvm error 545 rset diyor ve acılmıyor hiç bi zman n

apmalşıyım

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bnm blackberry bold 9000 war ama hiç açılmıyor herşeyi orjinal ama sarj a taktığım zaman üstteki ışık kırmızı olup ritimli bir şekilde yanıp sönuyor ne yapmalıym ?

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
beyler bnm blackberry bold 9000 war ama hiç açılmıyor herşeyi orjinal ama sarj a taktığım zaman üstteki ışık kırmızı olup ritimli bir şekilde yanıp sönuyor ne yapmalıym ?
Ben kendi telefonumu henüz yapamadım yaparsan banada yol göster lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar blackberry 9700 telefonum açılmıyo şu kırmızı ışık ta yanmıyo ne yapayım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar cihazı pc ye bağlayın desktop manager açın. cihazın bağlanıp bağlanmaması önemli değil, oradan güncelleyerek telefonunuzu tamir edebilirsiniz. 9000 bold kullanıyorum halloldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar telefonum kapalı açmaya çalıstım açma yeri bozuldu herhalde bide blackberry nereden açılıyo bilmiyorum acilll cevap ?????????????

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
No tusuna basili tutarsan acilmasi lazim.

Batarya yi cikar tak acilir.
Aclmaz ise bi teknik servise gotur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
blackberryi icat edenin de... şu hayatta bbden çektiğimi hiçbirşeyden çekmedim haram zıkkım olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadşlar bende blackberry 9000 var 1 yıl kadar kullanmıyordum şimdi lazım oldu bataryayı takıyorum açılmıyor şuan oldugum yerde tamirci yok ne yapmam lazım batarya daha sıfır aldım yardımcı olursanız sevinirim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de bold 9000 var usb kablosunu takıyorum ama sadece kırmızı ışık 10-15 saniye yanıyor sonra sönüyor desktop'a da bağlanmıyor görmüyor cihazı ne yapmam lazım. ?

Cihazımın başına da gelen şu şifremi unutup on kere yanlış girdim sildi herşeyi sonra açtım beyaz erkan çıktı 602 error falan dedi sürüm atmayı denedim kabul etmedi atamadım ama dün diğer blackberry torch cihazıma attım sürümü buna da atarsam düzelir diye düşünüyorum yanlış mı. ? Şimdiden teşekkürler..

fatihkurnaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BlackBerry yazılım dosyasını harici bir yerden indirip bbsak ile yazılım yüklemeyi deneyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
blackberry bold 9790 2 senedir kullnıyorum. sarja taktıgımda calışır vaziyetteydı sımdı acılmıyor bıle ne yapabılırım

Y

Yardım isteyen

SDN Okuru
Ben black Berry kullanıyorum ama 2 yıl önce biraz bozuldu sonra ihtiyacım olmadı ama simdi çooook ihtiyacım var ama ne açılıyor ne şarj olduğunu gösteriyor bu arada bataryası orjinal ama sarj aleti orjinal mi bilmiyorum bana lütfen yardım edin cok acil şimdiden teşekkür ederim

Y

Yardım isteyen

SDN Okuru
Telefonumu bilgisayar algılamiyor ama flash i algılıyor neyse takıyorum 9000 bold u algilamiyor desktop manegeri açıyorum tele fonu bağlayın diyor siz nasıl yaptınız yardım edermisiniz

Son mesajlar