Bixby türkçe dil desteği

Bu konuyu okuyanlar

Dapos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir kampanya başlattım. Bixby nin türkçe dil desteği için çalışmalara başlanması için imza topluyorum. Dikkst çekecek bir miktara ulaşabilirse imza sayımız umarım samsung bunu ciddiye alır ve bir girişimde bulunur. Kampanyayı İmzala imza linki bu arkadaşlar. Desteğinizi bekliyorum

Dapos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler inanmayın galiba para kazanmak için böyle yapıyor
Kendi telefonum da da bixby var fakat ingilzicem yeterli olmadığı için siri gibi sohbet edemiyorum. Herhangi bir para kazanma amacımda yok. Sadece artık beklemekten sıkıldım

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Beyler inanmayın galiba para kazanmak için böyle yapıyor
Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmadan konu sahibini yaftalamamanı öneririm.

Arkadaşlar bir kampanya başlattım. Bixby nin türkçe dil desteği için çalışmalara başlanması için imza topluyorum. Dikkst çekecek bir miktara ulaşabilirse imza sayımız umarım samsung bunu ciddiye alır ve bir girişimde bulunur. Kampanyayı İmzala imza linki bu arkadaşlar. Desteğinizi bekliyorum
Çok ciddi sayıya ulaşman gerek diye düşünüyorum.
Üstelik Samsung global bir şirket bu konu hakkında herhangi bir çalışma daha önceden başlatılmış yada alınmış farklı bir karar olabilir :)

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Members uygulamasından kaç kere mesaj attım. Hala ''Çalışmalarımız devam etmektedir. bla bla bla'' diye dönüş yapıyorlar. Ne zaman Türkçe olacak bakalım merakla bekliyorum.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Geçen bi liste sızdırıldı 2020 yılında yayınlacak diller arasında Türkçe hala yok. Bu tam olarak Samsung'un salaklığı net...