Bu konuyu okuyanlar

Uçan Hayalet

Üyecik
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
BittiBitiyor - Hepsiburada Mağaza bu mağazadan telefon alacağım.
Samsung Galaxy A9 2018 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı burada pembesi hoşuma gitmişti bende arayıp peşin almak istiyorum dedi. Çocuk pazartesi günü 2720 TL yapayım dedi bende düşünüp salı alayım dedim. Bu arada sitedeki fiyatı 2850 TL.
Neyse salı günü aradım muhasebeci çıktı dedi yanlış fiyat vermiş 2720 kurtarmaz 3000 liraya vereyim internet sitesinde de 3500 lira. Öyle konuş, böyle konuş ellerinde 6 tane vardır. Kapattım bir daha aradım başka bir çocuk çıktı, direk A9 elimizde bitti yok dedi. Bak sen bir anda gitti hepsi! 2 defa daha aradım hepsi aynı bitti diyor, A9 satmıyor ama internet sitesinde var. Nasıl satacaklarsa...

Aradan yarım saat geçti, dayanamadım bir daha aradım bu kez çıkan çocuk 2750 TL olur dedi, parayı yolladım ve bugün stokta olmayan telefonu sağlam bir şekilde teslim aldım.

73707

bittibitiyor.com.tr
BittiBitiyor - Hepsiburada Mağaza
BittiBitiyor - ePttAVM

Bu adamlardan telefon alınmaz. Hem kazıklamaya çalışıyorlar, hem yalan söylüyorlar, üstüne elemanları ucuza satabiliyor. Esnaf olmaz bunlardan.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Hepsiburada uzerinden bu saticidan 17 agustos 2019 da huawei mate 20 lite satin aldim.Urun hasarli cikti.Satici tam 20 gundur ( bugun 6 eylul 2019) para iadesi yapmiyor.Her turlu cirkefligi yapiyorlar.Hepsiburada hic yardimci olmuyor.Ne kimseye ulasabiliyorum ne de bir muhattap bulamiyorum.2500 tl param 20 gundur iade edilmiyor.Uzak durun saticidan.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Sdece hepsiburadanın sattığı ürünlerin alın 200 300tl az vereceğiz diye 2500 den oluyoruz

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Zaten bittibitiyoru daha önce ne duydum ne gördüm. Ürünü hepsiburada aracı olduğu için aldım. Büyük bir site ve sorun yaşamayacağımı düşündüm ama hepsiburada.com da bizi ilgilendirmez. Satıcı bekletiyor diyor. Hiçbir türlü yardımcı olmuyorlar.

Reaksiyon puanı
391
Sitenin ismi zaten şüpheli :D. Bittibitiyor nedir ya? Sanki, gittigidiyor sitesinin çakma versiyonu gibi.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
@Uçan Hayalet
İçeride stok kontrolü olmayabilir, sektör çok değişken. Büyük bir firma ise alt firmaların isteğine, dükkana gelen ziyaretçi müşterilerine, internet üzerindeki müşterilerine anca dönüş yapar. Sipariş biriktiyse duruma göre davranabilir. Belki sitede 3k fiyatı üstünden biri aldıysa tabi bende olsam niye 2700e vereyim ?