Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin ve altcoin satın alma

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
Bitcoin-nasil-alinir.jpg

https://shiftdelete.net/?p=111822

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
1 BTC olmuş 11.000 Avro. O paraya neler yapılmaz ki? Oyun parasına yatırmak yerine.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Bundan önce de Forex vardı, herkes Forex uzmanı gibiydi sonra gördük kü Türkler Forex'de en çok kaybedenlerdenmiş.
Şimdi de kime sorsak Bitcoin'den kazanıyor, hiç kaybeden yok bu saat başı devasa düşüşlerin ve manipülasyonların olduğu bir yerde.
Zaten bu yüzden kumarla eşdeğer.
Elinde hiçbir veri yokken tahmin ediyorsun, tutarsa kazanıyorsun, tutmazsa kaybediyorsun.
Bitcoin ve tüm alt coinler er geç bitecek.
Amerika doları zaten swift sistemiyle kendi kontrolünde, yarın mevcut kriptolara swift yapmayacağım dediği anda yancı ülkeler jet gibi aynı kararı alır ve kısa sürede biter.
Ancak kullandığı alt yapı geliştirilerek ileride bankaların para transferlerinde vs rol oynayabilir, buna zaten birşey diyen yok.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Bu Coin'leri herkes kendi bilgisayarında üretiyor. Bunu yapmak için bir uygulama yükleniyor (Linux, Windows, Android için ayrı) ve sistem çalışıyor, başında bekleniliyor. Buna da mayning (madencilik) deniyor. Hepsi bir oyun. Eskiden "Monopoly" adında bir oyun vardı. Bu da daha modern ve daha sahici olanı.

yavuzcihanozyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Genel tanımlamalar, detaylı analizler ve haberleri TokenBorsa üzerinden takip ediyorum ben genelde. Sürekli güncel bilgiler geliyor site içerisinde sadece bu konularla alakalı. Yeni olan veya gündemi takip eden arkadaşlar için bir tane daha kaynak olması açısından belirtmek istedim. Ben de takip ediyorum kripto paraları fakat henüz alma fırsatım olmadı. Zaten dolar uçtu gitti insan çekiniyor girişmeye.:confused: