Bitcoin Mining Hazır Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Furkan Yasar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bitcoin Miningi Hazır Alabilirmiyim ? Bilgisayara İhtiyaç Var mı ? Ne Kadar Elektrik Faturası Gelir ?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Mining işi öyle kolay bir iş değil. hadi hazır aldın diyelim. Hatta minik de olsa 3-5 cihazdan oluşan microfarm kurdun diyelim.

harcadığın elektrik parasını çıkaramıyor artık.

İlk zamanlar iyiydi. Artık bitti. Millet solar felan kasıyor yurtdışında.

Secret++

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bunun yöntemleri var btc ekran kartları ile mining yapılmıyor özel asic cihazlar ile yapılıyor bitmain şirketi üreticidir.
Şuan en mantıklı mining işi ekran kartları ile beam ve grin projeleridir.

nathalierupert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sakın böyle bişey yapma Türkiye'de veya yurt dışında bu işi yapanlar var işi onlara bırakmak lazım, bende düşünmüştüm ama beni de arkadaşlarım uyardı. Sana tavsiyem hem Türkiye'de olan hem de yurtdışında olan ve güvenilir - kazancını arttıracak bir borsaya üye ol. Şuan bu konumda olan bir tek Thodex var sanırım eski adı Koineks duymuşsunuzdur. Ben üyeyim ve çoğu büyük sanılan borsalardan daha iyi

zade7474

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
kanka hiç girme cidden bi ayda 10 20 tl kazanırsın onun yerine borsa işlerine girebilirsin daha kârlı mesela burası Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir.

Reaksiyon puanı
390
Bitcoin mining i toplamak neredeyse imkansıza yakın o yüzden bir borsaya üye olup bitcoin satın almanız daha karlı ve daha kolay olur