Bisiklet Öneri

Bu konuyu okuyanlar

CandenizErdal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
14 Yaşındayım 165 cm Boyundayım Sinop Şehrinde Yaşıyorum Şehir Bisikleti Arıyorum Bianchi - Salcano Markalarını Araştırdım Hoşuma Gitti Sizinde Önerilerinizi Bekliyorum. Çoğunlukla Okula Gidip Gelmek Eve Gidip Gelmek İçin Kullanacağım Max Bütçe : 1200 TL

DuhanKl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Kron bisikletlere bakmanı tavsiye ederim onlarda da güzel bisikletler var

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Dağ bisikleti alıp şehir lastiği takmanı tavsiye ederim. Karadeniz bölgesinde işine farklı amaçlarda kullanırsanda yarar.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ne alırsan al 26 janttan küçük alma eskiden boyum kısayken 24" almıştım boyum uzadıkça üzüliyorum.

White Nigga

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Model bilmiyorum ama mavi kronlar var onlardan al cok efsane.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Hocam Zaten 26 Jant Bakıyorum :)
Kardeşim üniversiteye geçene kadar çok bisiklet kullandım. Şehir dışı turlarıda yaptık arkadaşlarla. En dandiğinden en güzeline her çeşiti kullanma fırsatım oldu. 24 Jant çocukluğumdan kalma bisikletle şehir dışına bile çıktık, yaptık işte bir delilik. Zor oldu ama güzel anılarım oldu. Yaşın daha küçük, büyüme çağın devam edecek. Normalde 18-19 yaşlarında olsan 28 jant bir şehir bisikleti ya da 29 jant dağ bisikleti alıp şehir lastiği kullanmanı tavsiye ederdim. Senin için uygun olan 27.5 jant dağ bisikleti alıp ikide şehir lastiği alman. Normalde kullanırken onu takarsın, dağlık araziye çıktığında orijinal lastiklerine dönersin. O kadar para verip 26 jant alırsanda ileride mutlaka pişman olursun. Hayırlı olsun şimdiden. Sadece bisiklet alıp kenara çekilme, sağlam birde kask al en azından.

CandenizErdal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kardeşim üniversiteye geçene kadar çok bisiklet kullandım. Şehir dışı turlarıda yaptık arkadaşlarla. En dandiğinden en güzeline her çeşiti kullanma fırsatım oldu. 24 Jant çocukluğumdan kalma bisikletle şehir dışına bile çıktık, yaptık işte bir delilik. Zor oldu ama güzel anılarım oldu. Yaşın daha küçük, büyüme çağın devam edecek. Normalde 18-19 yaşlarında olsan 28 jant bir şehir bisikleti ya da 29 jant dağ bisikleti alıp şehir lastiği kullanmanı tavsiye ederdim. Senin için uygun olan 27.5 jant dağ bisikleti alıp ikide şehir lastiği alman. Normalde kullanırken onu takarsın, dağlık araziye çıktığında orijinal lastiklerine dönersin. O kadar para verip 26 jant alırsanda ileride mutlaka pişman olursun. Hayırlı olsun şimdiden. Sadece bisiklet alıp kenara çekilme, sağlam birde kask al en azından.
hocam valla bilemiyorum kaç jant alsam aklımda şuanda bianchi adrenaline 26 var bakarsanız sevinirim