Bisiklet Almak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim okulun bayağı büyük bir kampüsü var ve yurt da okulun yanı başında yer alıyor.Bu durum hem forma girmem, hem de 2 sene önce ara vermek zorunda kaldığım basketbol kariyerime geri dönüş yapabilmek için bana ciddi bir avantaj sağlıyor.Velhasıl ben de yapmaktan en çok zevk aldığım şeylerden biri olan bisiklete binmeyi istiyorum ancak dedem köydeki bisikletimi sattığı için bisiklete sahip değilim.Teknik özelliklerden pek anlamadığım için anlayanlardan yardım istiyorum.Fiyat aralığım 250 ile 350 arası önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bizim okulun bayağı büyük bir kampüsü var ve yurt da okulun yanı başında yer alıyor.Bu durum hem forma girmem, hem de 2 sene önce ara vermek zorunda kaldığım basketbol kariyerime geri dönüş yapabilmek için bana ciddi bir avantaj sağlıyor.Velhasıl ben de yapmaktan en çok zevk aldığım şeylerden biri olan bisiklete binmeyi istiyorum ancak dedem köydeki bisikletimi sattığı için bisiklete sahip değilim.Teknik özelliklerden pek anlamadığım için anlayanlardan yardım istiyorum.Fiyat aralığım 250 ile 350 arası önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

250-350 arasina ben kaliteli pisiklet gormedim hocam iyi bilmem ama fiyat araligiini 600-700 uzeri yapmak lazim

letztes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyi bir bisiklet alabilmek için 1000 lirayı gözden çıkarman gerekir :)

jim beglin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında iyi bi bisiklet alıcam diyosan yada vazgeçtim boşuna 1500 lira verme :)

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkinci el bisiklet olarak ifade edeyim çünkü ekonomik olarak söylediğiniz fiyatlar beni şu an için aşıyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada belirteyim boyum 195 yani bacaklarım da uzun.:p

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
İkinci el bisiklet olarak ifade edeyim çünkü ekonomik olarak söylediğiniz fiyatlar beni şu an için aşıyor.

Bu arada belirteyim boyum 195 yani bacaklarım da uzun.:p

boy uzun olunca pisiklet surmek sıkınti oluyor sirtim felan agriyor :)

letztes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Usta dediğim gibi iyi para vericeksin ama ömürlük ve senin standartlarına uygun bir şey alıcaksın. Bir kaç marka gez bakalım takipteyim :)

xdangerx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
decathlon'a bak derim, orada kaliteli bisikletler var, kendileri üretiyor ve hepsine mi bilmiyorum ama ömür boyu garanti veriyor bisikletlere, son olarak fiyatları 400 lira civarından başlıyor diye biliyorum, kolay gelsin...
sitesinden bakabilirsin... http://www.decathlon.com.tr/

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
öncelikle bütçeyi biraz daha artırmanı öneririm sonrasında Kron xc150 olabilir.

Hakan_E_Deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1500 e kadar çıkmış fiyat git bi murat 131 al hergün sorun çıkarsın itelemek zorunda kalırsın kolların gelişir :)

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorum yazan arkadaşlardan kullandığı bisiklet ve o bisiklet hakkındaki yorumları da alabilir miyim? :blush:

onuronz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimse kullanmıyor mu bisiklet şaşırdım.

Hiç cevap yok murat 131 ci dışında. :blink:

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Uzun yıllardır evde bir bianchi var. Zamanında iyi para verdirdik pedere. Yanlış olmasın ama sanırım 8 sene veya daha fazladır kullanıyoruz. Yazları 3 tl lik bakım istiyor o kadar :)

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49

Bendeki bisikleti satıyorum. İlgilenirsen özelden görüşelim.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar konuyu açan arkadaş 250-350 tl arası demiş 1500 tl ye bile tavsiye eden olmuş rahatsızlık varmı sizde saçma sapan yorum yapmayın benle alakası yok da görünce komik oldu yani 350 tl den 1500 tl ye bütçemı çıkartcak

Profesyonel bisikletçiler kullanıyor onu alt tarafı yurttan okula gitcek o bisiklet sanki erzurumdan istanbula gidiyor ,
allahım yarabbim ya sinir oldum

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Senden Korkulur... Ben senden çok korkuyorummm:laugh:
daha bıçaklarımı koymadım foruma ok kılıç ve yay yapıcam şimdi onları araştırıyorum ve çok ciddi işkence teknikleri biliyorum kedi kesen adamları dinliyorum az kaldı ben de kesicem :D

azen63

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Anlaşılan sana Bu gece Yemek vermemişler... Şimdi beni yeme çalısırsın Sen:laugh:

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Anlaşılan sana Bu gece Yemek vermemişler... Şimdi beni yeme çalısırsın Sen:laugh:
kafam bozuk biraz ama yemekten değil başka mevzular var uğraşıyorum... şeker gibi insanım aslında ama kabul kalbimde vahşi bir kaplan besliyorum :D

neyse konunun altını kirletmeyelim...

[MENTION=353637]onuronz[/MENTION] bu forumda bisikletçi [MENTION=47620]spybot[/MENTION] tur :D bence güzel birşey al sonra da binersin kardeşin felan varsa oda biner bende bundan önce gene bianchi vardı snake modeli ben 7 sene kullandım sonra babam birine verdi o hala kullanıyor 10 sene mi ne oldu hala bisiklet iş görüyor güzel bişey alırsan bütçene göre uzun süreler boyunca kullanılır yani

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Bisikleti sırf şehir içimi kullanacaksın ? Yoksa dağa bayıra çayırada giderim dermisin ? Ona göre marka ve bisiklet sınıfı önericeğim :)

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
dagci bisikleti al hava ve deniz haric heryerde gidersin :)

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
2001 yılında 100 tl civarına yanlış hatırlamıyorsam bianchi almştım hala binerim ve jantlar vs. herşey orjinal sadece dış lastik ve iç lastikleri değişti.. bakımını yaparsan ömürlük bisiklet yapıyorlar... arkadaşlar 1500 felan diyerek uçmuş sporcuların bineceği bisikletler onlar git bir bayiye adam akıllı 350 400 tl ye al bir bianchi bin paşa paşa kardeşim..

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
2001 yılında 100 tl civarına yanlış hatırlamıyorsam bianchi almştım hala binerim ve jantlar vs. herşey orjinal sadece dış lastik ve iç lastikleri değişti.. bakımını yaparsan ömürlük bisiklet yapıyorlar... arkadaşlar 1500 felan diyerek uçmuş sporcuların bineceği bisikletler onlar git bir bayiye adam akıllı 350 400 tl ye al bir bianchi bin paşa paşa kardeşim..

Sen o bisikletle uzun yol yapsana hacı..:D