Bisiklet almak istiyorum maksimum 150 tl :(

Bu konuyu okuyanlar

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar kuzenimle bisiklet almaya karar verdik 2 tane almayı düşünüyoruz bu konuda bilgimizi pek az ne önerirsiniz fiyatlar kaçta dönüyor öle çok pahalı aşırı kalite aramıyoruz bütçemiz belli 150 civarı buarada 18 vites arıyoruz yani büyük boy küçük değil

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
İstanbuldaysan Aksaray Yeraltı Geçidinde Cok Rahat ve Cesıt Bulabılırsınız.Çesıt Bol oldundan Pazarlık Payı Herzaman Yuksek olur.

Ama 150 Lıra Bulabılırmısınız Onu bılmıyorum 250 den Kapı Acarsanız Burdan Bakınız. Bu Tarzda Guzel Bısıklet alabılrsınız.

Ama Dedım Gıbı Egerkı Istanbuldaysanız Dırek aksaraya Gıdın Orda Hem Cesıt Hemde Pazarlık IMkanınız Var. belkıde 150 Cıvarı Bulabılırsınızde..

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İstanbul da değilim bursadayım malesef 200 tl olabilir bu konuda siteler veya bursada olanlar var mı bole Bi yer

comrade_tefo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle amacınız nedir, şehir içi ulaşım için mi, arazi sürüşü için mi yoksa akşamları spor olsun diye mi istiyorsunuz. Yine de o fiyata sıfır bulmak imkansız gibi. Ama sahibinden de o fiyat aralığına yakın güzel şehir bisikletleri var. Bilindik markaların hafif kadrolu modellerini tercih edebilirsiniz.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
150 ye bebek bisikleti var 500 den aşagı zor alırsın yada ıkıncı el bakacaksın

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Benim ikinci el bisiklet var yağ gibi akıyor yolda :) bisan :) satayım sana 100 liraya ;) buralarda elli liraya yürüyen bisiklet bulursun ama bursa nasıl bilemem. Şimdi şunu da unutma ucuz bir şey alınca her iki üç ayda bir bakım onarım için 50 lira vermek gibi sıkıntın olabilir

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle amacınız nedir, şehir içi ulaşım için mi, arazi sürüşü için mi yoksa akşamları spor olsun diye mi istiyorsunuz. Yine de o fiyata sıfır bulmak imkansız gibi. Ama sahibinden de o fiyat aralığına yakın güzel şehir bisikletleri var. Bilindik markaların hafif kadrolu modellerini tercih edebilirsiniz.

normal önümüz yaz prof bu sürüş istemiyorum normal gezinti amaçlı isimi görsün büyük boy

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim ikinci el bisiklet var yağ gibi akıyor yolda :) bisan :) satayım sana 100 liraya ;) buralarda elli liraya yürüyen bisiklet bulursun ama bursa nasıl bilemem. Şimdi şunu da unutma ucuz bir şey alınca her iki üç ayda bir bakım onarım için 50 lira vermek gibi sıkıntın olabilir
ya yaz geliyor malum biraz heveslendim zaman geçirmek amaçlı prof tarzı bisey değil benim ki simdi 400 tl vermek başlangıç için gerek yok heveslendim bide geçerse boşu boşuna eger seversem dahada iyisini alırım ama açılısı 200 tl ile yapmak istiyorum

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
bisikletçilere gidip ikinci el bir bisiklet al o zaman.. 200 liraya sağlam seni yolda bırakmayacak bulursun. hevesin geçerse de ara sıra işini görürsen sıkıntı olmaz sen de pişman olmazsın. zaten geri satma şansın da olabilir.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Heveslendiysen bisiklet kirala bir hafta boyunca iyi gelirse al gelmezse iptal edersin

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
2. el bakcam fakat bursada var mı öle bi yer pazar gibi yada mekan varsa bursadan arkadaşlar sevinirim