Bir Web Sitesi Fikrim Var! İ-HALE.com

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


AtakanKoć0

Üyecik
Katılım
8 Haz 2018
Mesajlar
2
Puanları
3
Konum
İstanbul
Uzunca zamandır üzerinde YALNIZCA düşündüğüm. Düşünmekten ileriye gidemediğim bir fikrim var. Düşünmekten ileriye gidemedim çünkü gerek okul gerekse hali hazırda ki işim yeterince boğuyordu beni.

Fikrimden kısaca ve öz olarak bahsedecek olursam. Merak eden dostları şöyle alayım;
Birazdan okuyacağınız alıntı zamanında "İ-HALE.com" için yazdığım bir el kitabının 1. Sayfasından alıntıdır. Dedim ya öğrenciyim ve çalışıyorum elimden gelenler bunlar.

"İ-HALE.com, yatırımcıları ve firmaları bir araya getirip, aynı çatı altında tatlı bir rekabet ortamı yaratarak Türkiye ekonomisine tam destek vermeyi planlıyor.

Biz, Türkiye'nin kobilerine, şirketlerine ve yatırımcılarına yurti içi ve yurt dışı olarak bütün desteğimizle büyütmeyi hedefliyoruz Yurt içinde ve yurt dışında iş imkanı sağlıyor, yatırımcılar ile iş güçlerini bir araya getiriyoruz.

Yurt dışına açılmak isteyen şirketlerimize ve kobilerimize oturdukları yerden iş sağlıyoruz. Sonucu kesin olmayan işlere gidip tonlarca masraf yapmak yerine, sözleşmelerin bile imzalandığı işlere olanak sağlamayı hedefliyoruz.

İ-HALE.com, İşveren (ihaleyi yapan taraf), yüklenici (ihaleyi kazanan taraf) ve alt yüklenici (taşeron olan taraf) olmak üzere 3 farklı profile hizmet etmek adına oluşturulmuş bir
platformdur.

Platformda ihale başlatmak için ve ihalelere fiyat vermek için üye olmak şarttır. Üyelik tamamen ücretsiz olmakla beraber çok basittir."

Eğer devamını öğrenmek istiyorsanız, ilgi duyduysanız ve yatırımlık bir proje arıyorsanız PM göndermeniz yeterli olacaktır.
 
Son düzenleme:

nurdede1986

Asistan
Katılım
17 May 2009
Mesajlar
100
Puanları
18
yeni fikir olarak sayılmıyor. piyasada bir çok site var bu işi yapan. günümüzde sitenin meşhur olması gibi bi durum yok siteyi meşhur etme durumu var. yani programa yaptığınız yatırımdan daha çok reklama yatırım yapmalısınız ki piyasada değer görsün.
Ve mevcut piyasada olmana bir fikir olursa başarılı olur. ve şunu unutmayın benzer bir site türemesi yüksektir. para babalarından birisinin gözüne takılmaya görsün.
 

kaanm55

Dekan
Katılım
2 Tem 2017
Mesajlar
6,205
Puanları
113
Önceden yapılmamış bir fikir üzerine yoğunlaşmanız daha faydalı olacaktır.
 
Üst
stat counter