Bir türlü ismini bulamadığım eski atari oyunu

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Küçüklüğümün oyunuydu ismini çok merak ediyorum gerçek olup olmadığını öğrenmem lazım hayal meyal hatırlıyorum segaydı sanırım aletimiz içinde bir sürü oyun olan kasetler vardı.şimdi oyun şöyle anne tavuktu sanırım civcivleri bir platformda kurtarmaya çalışıyodu ama peşinden gelen bir şey vardı tüm civcivleri tren gbi arkasına takıp kaçırıyordu:)) deli misin napcan diyebilirisnz ama başka bir forumdada benim gibi aynı oyunu arayan vardı o da bulamamış:) konuyu yanlış yere açmış olabilirm kusura bakmayın

weNN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oyunu adı flicky yani o oyundur umarım

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Vay be 1.5 yıl sonra olsa bile cevap geldi bulundu. :eek:
Oyun steamda 1$. 1984'de çıkmış oyundan hala para alıyorlar...

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Vay be 1.5 yıl sonra olsa bile cevap geldi bulundu. :eek:
Oyun steamda 1$. 1984'de çıkmış oyundan hala para alıyorlar...

Evwt çok sevindim cevap geldiği için:) Steam ne bilmiyorum ama hala oynayabileceğim bir yer bulabilrim belki bazı oyunları play storeda gördüm street fighter falan sega oyunlarından vardı birkaç tane daha

---- Mesajlar birleştirildi ----

Buldum oyunu ama ya bilgisayarımın donmasından ya da beceremediğimden oynayamadım olsun sesini duymak da güzeldi:D

Son düzenleme:

Ærtuğ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim de aynı böyle bulamadığım bir oyun var savaşlı bir oyun bi asker var kontraya çok benziyor diger askerlere ates ederek bölüm atliyorsunuz ilk oyun acilirken helikopterli bir poster geliyodu helikopter ucarak ufukta kayboluyordu onunun ilerisine gidecek olursakda trenli bir bölüm vardı trende askerleri öldürerek ilerlemeye çalışıyorsunuz ismi bir türlü aklıma gelmedi nes oyunu bu benim atari konsolunda oynardim çok eskiden aylardir aramama rağmen bulamadım bu oyunu

melihhamerica

Asistan
Reaksiyon puanı
287
Bendede bitane adam vardı adamları dövüyodun. Bende o oyunun adını bilmiyorum. Ataride çok eskiden bozulup atmıştım.

Son mesajlar