Bir Müzik Grubunu Türkiye'de Tanıtmak İçin Ne Yapmalı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tepelii

Asistan
Arkadaşlar Biz Yaşadıgımız İlçede Gayet Tanınan Bir Müzik Grubuyuz..Ama Artık Türkiye Çapında Tanınmak İstiyoruz Sizce Neler Yapmalıyız..Tarzımız Pop,Özgün Tarzlarından Olusuyor.Yorumlarınızı Bekliyorum. :)

Grup Eleven

Tepelii

Asistan
Evet Arkadaşlar Yorumlarınızı Halen Bekliyorum :)

tambjk

Profesör
Kendi bestenizi yapabiliyorsanız, gerçekten fark yaratabiliyorsanız birşekide dikkat çekersiniz zaten.

Ayrıca tanınmak için büyük üniversite şehirlerindeki üniversite gençlerinin yoğun olarak takıldığı populer mekanlarda sahne alabilmek için şansınızı zorlamalısınız. Yada müzik yarışmalarıyla gündeme gelmelisiniz.

Bugun piyasadaki tüm rock gruplarını daha meşhur olmadan önce izmir barlarından tanıyorum mesela. Hepsi benzer yollardan geçiyorlar.

neet

Guru
Onursal Üye
farklı bir tarz yakalamak ve sağlam parçalarla olur bu iş :D
son olarak saldırın sosyal medyaya :yes:

Tepelii

Asistan
Kendi bestenizi yapabiliyorsanız, gerçekten fark yaratabiliyorsanız birşekide dikkat çekersiniz zaten.

Ayrıca tanınmak için büyük üniversite şehirlerindeki üniversite gençlerinin yoğun olarak takıldığı populer mekanlarda sahne alabilmek için şansınızı zorlamalısınız. Yada müzik yarışmalarıyla gündeme gelmelisiniz.

Bugun piyasadaki tüm rock gruplarını daha meşhur olmadan önce izmir barlarından tanıyorum mesela. Hepsi benzer yollardan geçiyorlar.
Kendi Bestelerimiz Var..Bileciğin Bozüyü İlçesinde Yaşıyoruz. Ayda Bir Kere Eskişehire Gidiyoruz Müzik İçin Çeşitli Yerlerde Çalıyoruz..Bakalım Kısmet :)

farklı bir tarz yakalamak ve sağlam parçalarla olur bu iş :D
son olarak saldırın sosyal medyaya :yes:
Sosyal Medya Çok Önemli Bir Etken :)

Tepelii

Asistan
Daha Farklı Tavsiyeleri Olan Varmı Arkadaşlar :)

WebNick

Profesör
öncelikle grup adınızı değiştirebilirsiniz. Amaç Türkiye'de tanınmaksa eğer türkçe bir isim daha iyi olur

Darknes$

$
Onursal Üye
Acun'un Yetenek programına çıkın. Çıkmadan önce videolarınız Youtube yükleyin, TV'de beğenilirseniz videolar, Facebook falan takip edeniniz olur zamanla da büyürsünüz..

Tepelii

Asistan
Acun'un Yetenek programına çıkın. Çıkmadan önce videolarınız Youtube yükleyin, TV'de beğenilirseniz videolar, Facebook falan takip edeniniz olur zamanla da büyürsünüz..
Evet Mantıklı Sanırım Bunu Yapmaya Başlayacağız :)

hulusi98

Asistan

İzmirde Ooze Venue ye çok geliyorlar :D

thepolice2

Doçent
İlluminati Tanıdıgım Yokda Mayalar Olsa Olur mu ?

:D
Mayaların devri geçti artık :D Şarkılarınıza satanik öğeler yerleştirin. Backmasking gibi subliminal mesajlar ekleyin. Yapabiliyorsanız şarkıya klip çekin ve yine bu klibe masonik öğeler yerleştirin. Onlar sizi bulurlar. Sonra bi bakmışın Grup Eleven olmuş Led Zeppelin.

Tepelii

Asistan
Mayaların devri geçti artık :D Şarkılarınıza satanik öğeler yerleştirin. Backmasking gibi subliminal mesajlar ekleyin. Yapabiliyorsanız şarkıya klip çekin ve yine bu klibe masonik öğeler yerleştirin. Onlar sizi bulurlar. Sonra bi bakmışın Grup Eleven olmuş Led Zeppelin.

:D :D Akşam Akşam Gerçekten Çok Güldüm Bu Forumu Bu Yüzden Seviyorum Galiba :D :)

raxetul

Profesör
Fenerli arkadaşlarım, iyi ya da kötüdür bir şey demem. Ama daha kötüsü hangisi olursa olsun, git geller yaşayarak yapabileceği kötülüğü iyi hoca bile olsa kötü olmasından daha fazla kötülüktür takımınıza. Fatih Hoca yanlış zamanda yanlış değişiklik yapıyor olabilir, yanlış kararlar veriyor olabilir ancak takımının başındayken bu kadar kararsız bir izlenim vermez. Çünkü bir takıma yapılabilecek en kötü şey takımı yönlendirecek kişinin kararsızlığı..

Tepelii

Asistan
Fenerli arkadaşlarım, iyi ya da kötüdür bir şey demem. Ama daha kötüsü hangisi olursa olsun, git geller yaşayarak yapabileceği kötülüğü iyi hoca bile olsa kötü olmasından daha fazla kötülüktür takımınıza. Fatih Hoca yanlış zamanda yanlış değişiklik yapıyor olabilir, yanlış kararlar veriyor olabilir ancak takımının başındayken bu kadar kararsız bir izlenim vermez. Çünkü bir takıma yapılabilecek en kötü şey takımı yönlendirecek kişinin kararsızlığı..

Dogru Konuya Yazsaydın Daha İyiydi Ama :D

stat counter