Bir insan neden Windows Phone kullanır ?

Bu konuyu okuyanlar

Eren Kose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
iPhone ve Android varken bir insan nden Windows Phone kullanır tamam tasarımını beğeirsin kamerasını beğenirsin de hiç bir uygulama yok ?

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Al bir tane daha neden bir insan ios kullanırken android gibi sorunlu bir sistem kullanır buna cevap ver ?

Eren Kose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Al bir tane daha neden bir insan ios kullanırken android gibi sorunlu bir sistem kullanır buna cevap ver ?
Valla ben iphone kullanıyorum yani ios şahsen ben android kullanmıyorum soruyu bana değil kullananlara sorucaksın ben öyle yaptım .

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Valla ben iphone kullanıyorum yani ios şahsen ben android kullanmıyorum soruyu bana değil kullananlara sorucaksın ben öyle yaptım .
sorunuz biraz aşağılamak gibi birşey hissiyatı veriyor öncelikle wp neden kullanılır
1-zevk ona karışamazsın galiba ?
2-güvenlik halen tartışmasız güvenlik lideri wp
3-kolaylık her türlü bilgiyi uygulama yapımcısı verdiği sürece anaekrandan takip edebilirsin karolar vasıtası ile
4- program demişsin uygulama yı yapanlar yazmıyorsa wp nun sucu ne ? onudamı ms yazacak ? soracağın kısım wp değil yani

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
iPhone ve Android varken bir insan nden Windows Phone kullanır tamam tasarımını beğeirsin kamerasını beğenirsin de hiç bir uygulama yok ?
Valla ben de hep böyle düşünüyorum :D tercih meselesi ama bana acayip saçma geliyor, hele ki bu zamanda.
Ios ve android rakip olabilecek kapasitede bu dediğin saçma
+ios çok stabil
-Androidde kısıtlama yok
vs bu gibi atışmalar olur en azından. Ama wpun ne artısı var ki

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
yine iosda stabillik yolunda android ile yarışıyor en azından ona birşey demedim gir ios forumlarına gör :) wp nin tek eksiği uygulama birde kullanıpda yorum yapan kullanıcı kullanmadan yapınca bir garip oluyor

Eren Kose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
sorunuz biraz aşağılamak gibi birşey hissiyatı veriyor öncelikle wp neden kullanılır
1-zevk ona karışamazsın galiba ?
2-güvenlik halen tartışmasız güvenlik lideri wp
3-kolaylık her türlü bilgiyi uygulama yapımcısı verdiği sürece anaekrandan takip edebilirsin karolar vasıtası ile
4- program demişsin uygulama yı yapanlar yazmıyorsa wp nun sucu ne ? onudamı ms yazacak ? soracağın kısım wp değil yani
işte uygulamayı yapanlar wp e vermiyor buda wp kullanmamak için bir sebep sen biraz wp ye fanboy gibi birşey olmuşsun dostum
--- Gönderi Güncellendi ---
yine iosda stabillik yolunda android ile yarışıyor en azından ona birşey demedim gir ios forumlarına gör :) wp nin tek eksiği uygulama birde kullanıpda yorum yapan kullanıcı kullanmadan yapınca bir garip oluyor
kullanmadığımızı veya kullanmadığımı nereden biliyosun çk kısa bir süre kullandım aşırı yetersiz buldum birde forumdakilerin görüşünü alayım dedim wp yi savunmana gerek yok sadece görüşünü belirstsen yeterli.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
işte uygulamayı yapanlar wp e vermiyor buda wp kullanmamak için bir sebep sen biraz wp ye fanboy gibi birşey olmuşsun dostum
yoo fanboyluk sizde kullanmadan milleti aşağılamak gibi bir düşünce ile konu açmışsın birde kullanıp yorum yapana fanboy diyebilyorsun ? şimdi hangimiz fanboyuz ?yoksa beni tanıyan çok var forumda elimde ios cihazımda var androidde wp de istersen hemen resim ile onayınıda yapayım ? Ne dersin

Eren Kose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
yoo fanboyluk sizde kullanmadan milleti aşağılamak gibi bir düşünce ile konu açmışsın birde kullanıp yorum yapana fanboy diyebilyorsun ? şimdi hangimiz fanboyuz ?yoksa beni tanıyan çok var forumda elimde ios cihazımda var androidde wp de istersen hemen resim ile onayınıda yapayım ? Ne dersin
Hayır benim burda sana fanboy diye bir tabir kullanmamdaki sebep wp yi savunuyorsun sadece görüşünü belirtmen gerekirken ve şunu da söyleyeyim forumda seni herkesin tanıması hiç birşey değiştirmez dostum beni yanlış alama burda hepimizin ortak yönleri var gayet medenice bir konuyu tartışıyoruz.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
birşeyi savununca fanboy deniyor tamam bu kısımdan sonra birşey yazmam

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
4 sene kullandım WP' yi. Çok ama çok memnun kaldım. Bana göre İOS' tan ve Android' den bile güzel ama dediğim gibi bana göre. Size göre veya başkasına göre durum değişebilir. @Mrtaltg arkadaşımızın dediği gibi sadece uygulama eksikliği vardı oda zaten başlı başına bir sorun idi. Bundan dolayı müşterisi potansiyelini arttıramadı. Sistem olarak çok güzel ve stabil. Güvenlik ön planda. Ben şu an İOS kullanıyorum bu da muazzam. Android işletim sistemini beğenmiyorum. Herkes istediği ve beğendiği sistemi kullanmalı.

Eren Kose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
4 sene kullandım WP' yi. Çok ama çok memnun kaldım. Bana göre İOS' tan ve Android' den bile güzel ama dediğim gibi bana göre. Size göre veya başkasına göre durum değişebilir. @Mrtaltg arkadaşımızın dediği gibi sadece uygulama eksikliği vardı oda zaten başlı başına bir sorun idi. Bundan dolayı müşterisi potansiyelini arttıramadı. Sistem olarak çok güzel ve stabil. Güvenlik ön planda. Ben şu an İOS kullanıyorum bu da muazzam. Android işletim sistemini beğenmiyorum. Herkes istediği ve beğendiği sistemi kullanmalı.
Güzel yorumun için teşşekürler aradığım yorumlardan biri buydu iyi forumlar

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Windows Phone performans olarak artisi olabilir.

Honeyrock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Windows phone arayüzünü çok sevmedim ben kullandım bi dönem. Widget sevenler için uygun. Uygulama eksikliği su götürmez. İnstagram bile yıllardır beta versiyonunda kaldı.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
En iyi güvenliğe sahip Blackberry'ydi ama o bitti ondan sonra Win ondan sonra İos daha Sailfish falan onlara hiç bakmadık bakalım nasıl.:)
Ben tekrar Lumia kullanmayı isterdim performans 10 numere 5 yıldız.
Windows phone arayüzünü çok sevmedim ben kullandım bi dönem. Widget sevenler için uygun. Uygulama eksikliği su götürmez. İnstagram bile yıllardır beta versiyonunda kaldı.
En son portlama ile geldi ayrıca Playstore apk'si kur paşa paşa kullan derim,ayrıca Metro arayüzü güzel ama uygulama içeriği saçma.

Eren Kose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arayüz kişiden kişiye değişir ama diğer konularda haklısın dostum

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
İşte Windows'un hatası bakalım Surface serisinde aklı başına gelecek mi?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Arayuzu iyi olduğu başka hiçbir problemi olmadığı için . Şu an bunu Lumia 820 ile yazıyorum uygulama eksikliği yüzünden haftaya değiştirmeyi düşünüyorum para işlerim olursa. Yoksa bana göre diğer her konuda geliştirilse lider olabilirdi.

Eren Kose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arayuzu iyi olduğu başka hiçbir problemi olmadığı için . Şu an bunu Lumia 820 ile yazıyorum uygulama eksikliği yüzünden haftaya değiştirmeyi düşünüyorum para işlerim olursa. Yoksa bana göre diğer her konuda geliştirilse lider olabilirdi.
Windows Phone un tek eksiği nesnel olarak uygulama sanırım

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Ben de mecburen Android'e geçtim başkanım.:D
Evet maalesef yoksa gerçekten lider olurdu.:(

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bu yoruma aynen katılıyorum. 4 sene kullandım 820' yi halen kullanıyorum. Ara yüzü benim çok hoşuma gidiyor WP' nin. Dediğim gibi uygulama eksiklikleri var sadece onun haricinde eksiği yoktu bana. Dediğiniz gibi geliştirilip uygulamalar İos ve android gibi olsa idi liderdi. Surface' ler ile ilgili ümidim bulunmakta bekleyip göreceğiz bakalım.
Aynen öyle haklınız tek eksiği uygulama başka hiç bir şey yok.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Benim en son Symbian işletim sistemli Nokia telefonum vardı. Güvenlik problemi diye bir şey bilmiyorum yoktu herhalde :D .
@Eren Kose Bu arada konu başlığı yanlış olmamış mı?

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Uygulama sıkıntısı çekmese gayet iyi :)

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Sene 2010'da samsung wp almıştım. Telefonu kırmadan elimden çıkarmam büyük başarıydı.

Reaksiyon puanı
16,118
hiç ay ışığında scorpion dizisini izledin mi? o dizideki dahiler wp li tellerle hack'in kitabını yazıyordu muhtemelen ondan birde hawaii five-0 dizisinde de wpli teller revaçta...
keşke benimde lumia 550 yada 640'ım olsa çok güzel...