Bir Hülya Avşar Sohbeti Ne Zaman Yayınlanacak?

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
d8g7XD.jpg

Türk müziği ve televizyon dünyası için her zaman dikkat çeken isimlerden birisi olmayı başaran Hülya Avşar, yeni bir programa başlıyor.

Yeni programın Star TV'de ekranlara geleceği belirtilirken programın ismi Bir Hülya Avşar Sohbeti olacak. Şu ana kadar ilk bölümü yayınlanmayan programın önümüzdeki günlerde ekrana geleceği öğrenilirken programın ilk konuğun Acun Ilıcalı olması dikkatlerden kaçmadı. Daha önce TV8 Medya dünyasında pek çok farklı programa katılan ve özellikle jüri koltuğunda oturarak görev alan Hülya Avşar'ın TV8 dışında farklı bir kanal programına başlaması dikkat çekti. Fakat özellikle Acun Ilıcalı'nın programa katılarak Hülya Avşar'a destek verdiğinin görülmesi de ikili arasında bir sorunun olmadığını gözler önüne serdi.

Bir Hülya Avşar Sohbeti Ne Zaman Başlayacak?

Star TV'de ekrana gelecek olan programda daha önce TV8’de olduğu gibi Hülya Avşar'ın konuklarını terletecek sorular soracağı ve konuklar hakkında merak edilen her şeyi programda ortaya çıkaracağı belirtildi. Acun Ilıcalı ile yapılan ilk programda özellikle Acun'un kanal sahibi olma öyküsü ve bugünlere kadar geldiği süreç hakkında bilinmeyenleri ve özel hayatını anlattığı belirtilirken programın dikkat çekmesi bekleniyor.

İlk bölümde özellikle Acun Ilıcalı ile Hülya Avşar arasındaki tatlı atışmalar dikkat çekerken iki ismin özellikle TV8 döneminde sık sık bir araya gelmesi ve farklı maceralar yaşaması programda oldukça yer buldu. Hülya Avşar'ın yeni programı ile ilgili tanıtımlar kanalda görüntülenmeye başlanırken programın ne zaman başlayacağı ile ilgili detaylar belirtilmedi. Yeni programda dikkat çeken detaylardan bir tanesi de Hülya Avşar'ın başladığı yeni proje oldu. Özellikle kendi hayatını anlatacağı yeni bir film için çalışma yaptığını söyleyen Hülya Avşar, filmi hem kendisinin yöneteceğini hem de başrolünde kendisinin oynayacağını açıkladı.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Yanlışlıkla tıkladım, beni haberin istatistiklerinden çıkarın.