Bir Haftada Bir Beden İncelten Diyet

Bu konuyu okuyanlar

dogisay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İncelmek İçin Bunları Yapın

Bir hafta sonunda bir beden incelmek istiyorsanız bu diyeti uygulamalısınız.
Öncelikle alışılagelmiş alışkanlıklarınızı bir kenera bırakmanız gerekecek.Buna ilk olarak tabağınızı bitirmek zorunda olduğunuz düşüncesini bir kenera atmaktan başlayabilirsiniz.İkinci olarak da yapılan ikramı geri çevirmenin kabalık olacağı düşüncesini de zihninizden atmalısınız.Çok yemek ile hem israf yapmış olursunuz hemde git gide kilo alarak bel basen bölgenizi büyütürsünüz.

109926.jpg

Günde en az 6 su bardağı su için. Diyet kolayı 1 kutu, sodayı 1 şişe, kahveyi 2 fincandan fazla tüketmeyin. Bitkisel çayları günde 5 fincandan fazla tüketmemeye özen gösterin. Bu diyet, 7 gün sonunda inceleceksiniz.

Diyet Menüsü

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ben size söylim bi haftada 5 kilo verirsiniz garanti direk olarak ben denedim günlük en az 3.5 lt su yiyebildiklerimiz sınırsız meyve sebze yiyemediklerimiz geri kalan her şey + olarak haftada 3 gün spor :D

dogisay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam birine özel mesaj atıcam bunun için 15 mesaja sahip olmam gerekiyormuşmuş. Gereksiz bir şeyler yazmayım bari faydam dokunsun diye daha önceki forumlara yazdığım konulardan copy paste yapıyorum :S