Bir Civic Type-R Nasıl Harcanır?

Bu konuyu okuyanlar

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
İlk videodaki adam dümdüz yolda arabayı devirmeyi nasıl başarıyo anlamadım.2deki neysede 3. videodakide daha viraja gelmeden ters dönüyo adam viraja gelince bi yavaşlar kovalayanmı var aaa varmış :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
gokhans19 dedi ki:
İlk videodaki adam dümdüz yolda arabayı devirmeyi nasıl başarıyo anlamadım.2deki neysede 3. videodakide daha viraja gelmeden ters dönüyo adam viraja gelince bi yavaşlar kovalayanmı var aaa varmış :D

Orada arka lastik kopuyor aracın o şekilde takla atıyor...

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Pilot pilot olsa bunlar başına gelmez.Eğer pilot gerçekten pilotsada bu araca bi ince ayar lazım taklaya programlanmış sanki :D

DaY_WalkeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ama çok yumuşak bir şekilde takla atıyor ve yumuşak bir şekilde eski haline dönüyo :D

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
gokhans19 dedi ki:
O araba rally arabası tarzı bir şey yani bir sürü değişiklik yapılıyor onun üzerinde çok hızlı ve hassas aynı zamanda da çok güçlü. Ufacık bir hatada bile takla atması mümkün. Çok biliyomuş gibi konuşuyorum ama bakma sen... :p

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
o süratte bunların olması bence gayet doğal. need for speed oynarken bile arabayı kontrol etmekte zorlanıyoruz hızlı kullanırken. neyse ki bu kazalarda can kaybı olmuyor. en azından bu videolarda yok.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Troy dedi ki:
o süratte bunların olması bence gayet doğal. need for speed oynarken bile arabayı kontrol etmekte zorlanıyoruz hızlı kullanırken.
Ben kaç kere tabelaya çarpıp seri taklalar attığımı bilirim :S

zokey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aracın yeterince uzun ve geniş olmamasınından dolayı arac en ufak bi sarsıntı ya da virajda spin atıyo yaa....sürücününde hatası olabilir ama arabaya püfleseler bile dengesini kaybediyo yoldan cıkıyo :S bide o kadarda kalmıyo takla atıyo mutlaka.....araç resmen virajları takla atarak caprazlamasına alıyo yaa :D :D :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
zokey dedi ki:
aracın yeterince uzun ve geniş olmamasınından dolayı arac en ufak bi sarsıntı ya da virajda spin atıyo yaa....sürücününde hatası olabilir ama arabaya püfleseler bile dengesini kaybediyo yoldan cıkıyo :S bide o kadarda kalmıyo takla atıyo mutlaka.....araç resmen virajları takla atarak caprazlamasına alıyo yaa :D :D :D

Eminmisin acaba?Bi teste ne dersin.Sen mustang GT veya Shelby ile gel benim Civic Type-R'la yol tutuşu konusunda kapıştıralım...Veya Discovery Channel'daki Top Gear (Eski adı ile 5.Gear) tester'ları ile irtibata geç istersen.

zokey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TuningMert dedi ki:
zokey dedi ki:

Eminmisin acaba?Bi teste ne dersin.Sen mustang GT veya Shelby ile gel benim Civic Type-R'la yol tutuşu konusunda kapıştıralım...Veya Discovery Channel'daki Top Gear (Eski adı ile 5.Gear) tester'ları ile irtibata geç istersen.

Eminim ki öyledir ;) Haklsın !!! B) "CİVİC TYPE-R NUMBER ONE"

skate

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ahmetweli arkadaşımızın dediği şey izledikten sonra hemn o aklıma geldi

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Bir an dedim yoksa Mert kendi arabasına mı birşey yaptı. Neyse, sadece videoymuş.

Aman dikkat.