Bir Buçuk Dakikada Dünya Özeti

Bu konuyu okuyanlar

kazan.dibi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Bir buçuk dakikada Dünya'yı özetledik. Video'dan neler çıkardığınızı ve teknik olsun konu hakkında olsun eleştirilerinizi eksik etmeyin.
[video=youtube;Cq4Zkw0LHsY]https://www.youtube.com/watch?v=Cq4Zkw0LHsY[/video]

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
O masaya Türkiye'yi oturtmazlar. Videoda tek dikkatimi çeken o oldu.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
1.35 saniyemi geri alamıyorum değil mi?

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Hayatımdan 1.35 saniye çaldınız. Teşekkürler.

kazan.dibi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Paylaşmış olduğunuş denek bölümleri gerçekten güzeldi ancak bu video o kadar güzel olmamış. Başarılar.
karşılaştırdığını seri ile bu seri farklı iki tür hocam öncelikle. Denek gerilim-korku türünde. Yani alakasız iki şeyi karşılaştırdınız, elma ile armut karşılaştırmak gibi. Bu bir politik-absürd video ve çok anlamlı içeriğe sahip. Ha siz beğenmemişsiniz saygı duyarım, ama karşılaştırırken ona göre karşılaştırın.

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
karşılaştırdığını seri ile bu seri farklı iki tür hocam öncelikle. Denek gerilim-korku türünde. Yani alakasız iki şeyi karşılaştırdınız, elma ile armut karşılaştırmak gibi. Bu bir politik-absürd video ve çok anlamlı içeriğe sahip. Ha siz beğenmemişsiniz saygı duyarım, ama karşılaştırırken ona göre karşılaştırın.

Ben 2 videoyu o yönde karşılaştırmadım. Yazılmış olan seneryo ile karşılaştırma yaptım. Denek te bence makyaj dışında oyunculuk ve seneryo olarak çok güzeldi. Ancak bu videonuz da ben bir anlam çıkaramadım.

kazan.dibi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Ben 2 videoyu o yönde karşılaştırmadım. Yazılmış olan seneryo ile karşılaştırma yaptım. Denek te bence makyaj dışında oyunculuk ve seneryo olarak çok güzeldi. Ancak bu videonuz da ben bir anlam çıkaramadım.
çok anlamlı bir video. Sakin bir kafayla tekrar izlediğinizde bir şeyler çıkartacağınıza inanıyorum.

kazan.dibi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
izleyen ve yorum yapan herkese teşekkür ederim arkadaşlar

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Cok guldum bunu dh forumdami bi yerde daha gormustum

Son mesajlar